На Житомирщині священник відлучив від церкви чоловіка через компрометуючі фотографії

все о религии
admin
генерал сайта
Рейтинг:
377.00
Посты: 343
Изображения: 0

0

На Житомирщині священник відлучив від церкви чоловіка через компрометуючі фотографії

11 июл 11, 21:34

00.jpg

Скандал: На Житомирщині священник відлучив від церкви чоловіка через компрометуючі фотографії, зроблені прихожанином 3 роки тому!

- Мене у моєму селі зробили великим грішником і цапом відбувайлом. І за що?

За те, що я натиснув на своєму фотоапараті кнопку "зняти" і зафіксував "цікавий момент". Я не алкоголік, не злочинець, вірю у Бога, вірою і правдою все життя служив своїй церкві. Але я більше не хочу мовчати, підтримуючи цим те неподобство, яке відбувається і у якому я не хочу брати жодної участі."

З такими словами звернувся Ігор Мосійчук, житель села Вільха Романівського району. Ігор скаржиться на те, що місцевий священник 9 днів тому привеселюдно відлучив його від церкви. Нині селянин до неї (після такого) принципово не йде. А все почалося з того, що Ігор 6.07.2008 року наважився сфоторафувати на камеру "трапезне застілля", на якому отець його церкви разом із мешканцями села вживають спиртні напої у піст. Чоловіка це неабияк обурило, він вирішив не бути "таким як усі" і наважився на непослуг - зафіксував те, що відбувається.

01.jpg

Ігор каже, що не боїться суду та звинувачень у наклепі, оскільки це бачили десятки людей, нижченаведені фотографії з підписами до них, за його словами, він вже направив в Москву, Почаївську та Києво-Печерську лавру. Рішення про те, щоб розповісти на загал, що відбувається у його рідному селі він прийняв після того, як його священник при односельчанах вигнав з церкви, незважаючи на те, що пообіцяв у присутності вищого церковного керівника з Житомира, що ніхто йому не завадить відвідувати службу, що від церкви його не відлучено.

Ігор Мосійчук, житель села Вільха Романівського району: "Домовленість у Житомирі була такою: мені дозволяють ходити до церкви, молитися разом з усіма прихожанами, я ж, у свою чергу, не виношу у світ фотографії. І тут 9 днів тому - такий глум. Я своєї обіцянки не порушував. Тепер нехай дізнаються усі. Під кожним своїм словом, сказаним мною тут, я готовий розписатися. Під кожною фотографією також. Мені немає чого приховувати. У нас таке тут коїться, що оці фотографії - лише вершина айсбергу...

Тут мало не щотижня - застілля. Приводи знаходяться. Це усілякі "батюшкіни свята", такі як день його народження, день посвячення у монахи і так далі. На них він запрошує людей, їх з келихом сам і припрошує. Там є фото, де після таких "трапез" залишаєтся ціла купа пустих пляшок.

Всі, хто до цього причетні, намагалися, щоб цих фотографій світ не побачив. Перед Великоднем цього року батько прийшов додому і повідомив мені новину: я тепер відлучений від церкви. Тоді я взяв ці фотографії і поїхав у Житомир, показати їх духовному керівництву нашого священника. Там мене заспокоїли, запевнили у тому, що жодних проблем з відвідувавнням церкви у моєму рідному селі у мене не буде. І ось наш священник пригадав мені давню образу і мене знову не пускають до церкви на службу.

Роблять винним у всьому мене. Ніби це я організовую ці чаркування. Знаєте, щоб не подумали, що я хочу зумисно нанести якусь шкоду репутації нашої церкви, я розповім: коли нинішній священник приїхав у наше село, першим з ким він почав дружити - це був я. Я допомагав багато і йому і церкві. Та сама трапезна збудована повністю на моїй пилорамі. Також я особисто подарував своїй церкві ікону часів Катерини Другої, яку у той час міг би без жодних проблем обміняти на нову машину. І до останнього намагався усіляко сприяти тому, щоб наша церква процвітала.

То хіба я ворог своєму приходові, хіба мені приємно все це виставляти на світ Божий? Але як по іншому, якщо 9 днів тому у церкві посеред служби, коли я підійшов ставити свічку, священник зупинив службу і привселюдно сказав: "Ігор Олександрович, вийдіть з приміщення на вулицю, ви відлучені від церкви". Разом зі мною в знак протесту вийшли мої родичі. Як мені діяти по іншому, якщо іншої церкви у моїму селі немає, а я вірю в Бога і люблю свою церкву і усвідомлюю, що Божі настанови та заповіді потрібно виконувати не на словах, а на ділі?"

(Протилежна сторона має повне право висвітлити своє бачення ситуації, підтвердити або спростувати вищенаведену інформацію на нашому сайті)

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.JPG

Фотографії зроблені 6.07.2008. З церкви прихожанина привселюдно вигнали 9 днів тому

источник
Форум Житомира, Чат Житомира, Фото Житомира и не только, на портале НашЖитомир.Net ;)
drlov
капитан
Рейтинг:
350.00
Посты: 894
Изображения: 59
Блог: Просмотр блога (30)

0

Re: На Житомирщині священник відлучив від церкви чоловіка через компрометуючі фотографії

11 июл 11, 21:51

Батюшки тоже люди, и не стоит думать, что им должно быть чуждо простое мирское удовольствие как побухать, при чем если делать это в рамках, то это вовсе не грех. При чем, судя по фоткам ничего необычного, для себя я не вижу. Между нами девочками бывает оченно гараздо хуже.

Но, то, что этот батяня батюшка отлучил мирянина от Церкви за эти фото это полный пипец!
Мозгов нет, сделал только хуже для себя.

Блин ну когда же церковная братия перестанет считать народ за тупое стадо.
Не ну я понимаю основной контингент ходящий в церковь сейчас это бабки, которым можно какие угодно цирки показывать и как угодно ими манипулировать.
Но о молодежи, которая немного уже что-то да видит, духовные деятели по всей видимости не думают, наверное потому, что на их век еще недалеких бабок хватит.
А завтра в церкви уже никого не будет благодаря таким деятелям.
Гнать их метлой нужно нахрен!
Церковь сейчас коррумпирована и о бизнесована не меньше чем прахвительство.
:evil:
Лет ми спик фром май харт!
stich81
капитан
Рейтинг:
113.20
Посты: 758
Изображения: 1
Блог: Просмотр блога (1)

0

Re: На Житомирщині священник відлучив від церкви чоловіка через компрометуючі фотографії

11 июл 11, 21:52

бред какой-то про отлучение, но судя по закуси на столах - точно пост :jokingly:
Чтобы иметь ангельский характер, нужно иметь дьявольское терпение...

Вернуться в Религия