Арешонкову бракує слів навіть для вихваляння себе

новости, события в житомирской области
atp14021
Аватара пользователя
призывник
Рейтинг:
11.00
Посты: 2
Регистрация: 08 окт 14, 09:55
 
1
 

Арешонкову бракує слів навіть для вихваляння себе

21 окт 14, 14:14

Арешонкову бракує слів навіть для вихваляння себе
…бо за всю свою партійно-бюрократичну діяльність він так і не спромігся зробити жодних конкретних і важливих справ для людей.
Черговий інформаційно-агітаційний бюлетень кандидата в народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Володимира Арешонкова відзначився тим, що, виявляється, у Арешонкова більше не залишилось чого розповісти виборцям. Немає ні досягнень, ні подяк від мешканців округу, від якого він балотується. Ніхто з мешканців Житомирщини, де він роками займає керівні посади, йому не дякує. Немає успіхів, немає ініціатив та навіть обіцянок про «покращання» від Арешонкова у цьому номері немає. Тому взагалі не зрозуміло, для чого нам такий депутат, який нічого не робить, більше того, навіть не обіцяє робити!?
Суттєву прогалину із позитивом про себе Арешонков вирішив заповнити політичними новини з центрального штабу «Блоку Перта Порошенка». Він опублікував новину від свого протеже – Першого заступника Глави Адміністрації Президента Геннадія Зубка. Завдяки саме його лобіюванню Арешонков балотується від провладної сили на цих виборах. Так, Зубко заявляє, що «ніхто більше не буде ні з Донецька, ні з інших міст керувати в Житомирі, Олевську чи Малині».
Чи є тут запитання до Зубка? Ще б пак!
Звичайно, тоталітарний режим Януковича, під час якого заправляли «донецькі», набив оскомину всім українцям. Але чи не повертаємось ми знову до тоталітаризму, але вже по-зубківськи, коли наперед оголошуємо вихідців із Донеччини людьми другого сорту, нездатними ні за яких умов більше посідати керівні посади? І чому саме Зубко диктує моду на те, хто саме повинен займати керівні посади в області? Чи не тому, що він вважає себе «смотрящим» по Житомирщині?
А тепер проаналізуємо, хто ці аж 5 людей, які все ж таки говорять позитивно про Арешонкова?
Петро Саух – доктор філософських наук, професор. Тут без коментарів. Професор – людина достойна, як будь-хто може мати свої політичні погляди і як будь-хто може помилятися у цих поглядах. Він добре знайомий з екс-губернатором Рижуком та екс-міністром Присяжнюком, завжди «під козирок» виконував усі вказівки Партії регіонів, у тому числі виводив студентів на масові акції, організовані регіоналами.
Володимир Шинкарук – поет-пісняр, бард-виконавець, який давно «знайомий з Володею». Шинкарук і Арешонков дружать з юності, разом грали та співали. Ну от як ця людина може говорити погано про Арешонкова? Звісно, про друзів молодості – тільки хороше.
Віта Наумчук – землячка і колишня студентка. А насправді дружина колишнього регіонала, активного члена Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони», а нині директора КП «Готель Житомир» Петра Козенюка. Свого часу саме Арешонков лобіював призначення Козенюка на посаду директора КП «Готель Житомир». Тепер Козенюк відпрацьовує Арешонкову, працюючи у нього в штабі та виконуючи будь-яку брудну роботу проти політичних конкурентів Арешонкова в окрузі. У відкритому доступі також можна знайти інформацію, що Козенюк особисто знайомий з опальними екс-міністрами-втікачами Присяжнюком і Ставицьким.
Микола Рудченко – народний депутат двох скликань та екс-губернатор. У 2012 році балотувався до парламенту утретє. Перемогти не зміг, однак відзначився масовим підкупом виборців – роздавав подарунки вчителям, дояркам, медичним працівникам, священикам та пенсіонерам. Про це повідомили і показали відповідні фотодокази активісти Громадянського руху "Спільна Справа".
У 2012 році Микола Рудченко відмовився надати активістам руху «Чесно» інформацію про задеклароване майно. Та й працював Рудченко у парламенті посередньо. Через це активісти руху «Чесно» заявили, що він не відповідає критеріям справжнього депутата. У часи свого перебування на посаді голови Житомирської облдержадміністрації (2001-2004 роки) Рудченко мав відношення до низки скандалів. Зокрема, Рудченко намагався відібрати один із гранітних кар’єрів Кам’янобрідської селищної ради Коростишівського району, переписавши його на підставних осіб.
Ігор Смагін – людина, яка гріє місце Володимиру Арешонкову для того, щоб після невдалого балотування до Верховної Ради він сам став ректором Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Нині Ігор Смагін перебуває в статусі в. о. ректора. Ще донедавна посаду ректора довгі роки займав Ігор Якухно. Одначе йому не продовжили контракт після того, як Арешонков висловив бажання особисто очолити обласний інститут післядипломної освіти в разі програшу на нинішніх позачергових парламентських виборах. Заміна ректора на ректора з приставкою в. о. очевидно може свідчити про те, що Арешонков таки серйозно забронював за собою це місце.
Оце і всі 5 людей, які висловились позитивно про Арешонкова!
Нагадаємо, що у першому випуску Арешонков розповів про свої заслуги у витрачанні обласного бюджету, у другому – надрукував біографію та утопічну передвиборчу програму. Нині, у третьому випуску, буквально розмазав на двох сторінках аж п’ять похвал від своїх поплічників. Натомість розповідей конкретних простих людей, які б подякували Арешонкову за його таку довгу роботу на політично-бюрократичній ниві немає. Та й де їм взятися. Немає справ – немає подяк!
Усі три інформаційні бюлетені об’єднує те, що там немає жодного конкретного прикладу його допомоги виборцям чи посилань на добрі вчинки і справи, які він зробив.
Додамо також, що всі агітаційні бюлетені Арешонкова випущені без жодних реквізитів: немає ні відповідального за випуск, ні типографії, де здійснено друк накладу, ні кількості тиражу, що, м’яко кажучи, суперечить чинному законодавству.
Тож, шановні, судіть самі, можна вірити таким людям, чи може все таки не варто…
Сергій Наріжний, громадський діяч, журналіст
газета 1.jpg

газета 2+.jpg

ййй.jpg

Вернуться в Область 

  •  Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последний пост

Кто сейчас онлайн

Сейчас этот раздел просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1
Последние записи в блогах


Последние комментарии в блогах

11 июн 16, 12:55 Re: Поразило. Лисcron
Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.