Брудна передвиборча кампанія Озерчука набирає обертів: у хід пішла відверта брехня

новости, события в житомирской области
Виктор Гриммер
Аватара пользователя
призывник
Рейтинг:
12.00
Посты: 4
Регистрация: 02 окт 14, 22:57
 
0
 

Брудна передвиборча кампанія Озерчука набирає обертів: у хід пішла відверта брехня

09 окт 14, 16:08

Прес-служба Житомирського обласного штабу «Народного фронту» сьогодні поширила інформацію про скоєний напад керівника Лугинського штабу кандидата в депутати Андрія Озерчука Василя Чижа, до якого, нібито, причетні представники іншого кандидата в народні депутати Володимира Пехова.
Прес-служба народного депутата, кандидата в народні депутати Володимира Пехова з подивом дізналася про нібито «напад» і причетність до нього помічників Володимира Пехова. Ще більше нас здивувало те, що до розповсюдження цієї неправдивої інформації причетна прес-служба відомої політичної сили, яка має у своїх рядах достойних представників, зокрема Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Арсена Авакова, Антона Геращенка.

Кандидат у народні депутати Андрій Озерчук переступив усі рамки моральності, чесності та порядності. Він особисто вдався до відвертого ведення брудної передвиборчої кампанії, маючи на меті дискредитувати політичного опонента та підняти собі рейтинг за рахунок зведення наклепу і відвертої брехні.
Офіційно заявляємо, що станом на 14:00 годину 9 жовтня 2014 року жоден медичний заклад Лугинського та Коростенського районів не підтвердив, що до них звертався Василь Чиж зі скаргами на отримані травми. Скарг від Василя Чижа не було ні в приймальних відділеннях лікарень та поліклінік, ні за викликом швидкої медичної допомоги.
Тобто, або травми, а власне, і нападу, не було. Або, якщо все ж таки дотримуватись логіки опонентів, Василь Чиж звернувся за лікарською допомогою до довіреної особи Андрія Озерчука лікаря-невлорога Івана Камінського чи одразу до обласного штабу «Народного фронту», який про цей випадок і повідомив.
Водночас очевидці події, які готові підписатися під кожним своїм словом у правоохоронних органах та в суді, стверджують, що на тому місці і в той час, про який розповідає Андрій Озерчук, Василя Чижа не було. Натомість ми маємо фото, які підтверджують, що Чиж, живий і здоровий, був у зовсім іншому місці – на зустрічі з кандидатом в народні депутати Володимиром Пеховим, куди за повідомленням прес-служби штабу «Народного фронту» «молодики Пехова його не допустили».
Місце для фото

Також очевидці повідомили, що нині представники Андрія Озерчука активно розшукують водія машини, який возив Івана Камінського, і змушують його написати заяву в міліцію про те, що і його побили люди Пехова. Нині водій змушений переховуватися від соратників Озерчука, бо не хоче ставати розмінною монетою у чиїйсь політичній боротьбі та приставати на будь-яку сторону конфлікту. Людина залякана і боїться за свою родину. До цього її довели представники кандидата в народні депутати Андрія Озерчука.
Таким чином, хочемо звернутися до лідерів «Народного фронту», які пустили у свої ряди таку людину як Андрій Озерчук. Чи впевнені вони у моральних чеснотах кандидата, якого захищають? Оскільки, пристаючи на бік такої людини, вони, тим самим, плямують свою репутацію. Нагадаємо, що з лав партії ВО «Батьківщина» Андрія Озерчука було виключено після проведення внутрішньої люстрації, оскільки він не відповідав критеріям порядності та доброчесності. У «Батьківщині» Андрія Озерчука вважають зрадником і пристосуванцем. Тому дивно, навіщо таке надбання потрібне «Народному фронту»?

«Вибори 26 жовтня – це найкраща люстрація для будь-якого кандидата в народні депутати. Люди самі знають, хто повинен представляти їхні інтереси. Щоб бути обраним, треба працювати для людей. Зведення наклепів у цьому не допоможе», - заявив Володимир Пехов.
Наголошуємо, що народний депутат та кандидат в народні депутати Володимир Пехов не брав і не братиме участі у брудних політичних технологіях, до яких вдаються його політичні конкуренти в 64-му виборчому окрузі.

Також повідомляємо, що, реагуючи на відверто неправдиву інформацію, розповсюджену з метою приниження честі та гідності кандидата в народні депутати Володимира Пехова, останній захищатиме свої права в установленому законодавством порядку.
Прес-служба народного депутата,
кандидата в народні депутати України Володимира Пехова

чиж+.jpg
Юлия
Аватара пользователя
майор
Рейтинг:
392.20
Посты: 1239
Изображения: 4
Регистрация: 19 июн 11, 19:39
Блог: Просмотр блога (9)
 
1
 

Re: Брудна передвиборча кампанія Озерчука набирає обертів: у хід пішла відверта брехня

09 окт 14, 16:36

У Вас писец такая мишиная возня. Мне и думаю 99% житомирян абсолютно пох начистили ему лицо или нет. Это вообще что за особи чтоб Вы нам о них так страсно ведали?
........Чтобы стать СЧАСТЛИВЫМ ..... не обязательно ИСКАТЬ .... кого-то или чего-то.......ИНОГДА достаточно..... от кого-то или чего-то ИЗБАВИТЬСЯ.
Юлия
Аватара пользователя
майор
Рейтинг:
392.20
Посты: 1239
Изображения: 4
Регистрация: 19 июн 11, 19:39
Блог: Просмотр блога (9)
 
0
 

Re: Брудна передвиборча кампанія Озерчука набирає обертів: у хід пішла відверта брехня

10 окт 14, 09:14

А вообще я тут смотрю житомирские новости и решила что за этим сценарием Санта-Барбары понаблюдать :popcorm1:
........Чтобы стать СЧАСТЛИВЫМ ..... не обязательно ИСКАТЬ .... кого-то или чего-то.......ИНОГДА достаточно..... от кого-то или чего-то ИЗБАВИТЬСЯ.
Хатаб
Аватара пользователя
майор
Рейтинг:
211.60
Посты: 1322
Изображения: 1
Регистрация: 14 июн 11, 15:10
Откуда: Житомир
Блог: Просмотр блога (9)
 
1
 

Re: Брудна передвиборча кампанія Озерчука набирає обертів: у хід пішла відверта брехня

11 окт 14, 08:57

мне всегда было интересно из какой жопы вылазят перед выборами и в какую жопу залазят после выборов эти народные разоблачители типа виктора гриммера...


Вернуться в Область
Кто сейчас онлайн

Сейчас этот раздел просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1
Последние записи в блогах

09 янв 23, 15:14 Портал (1) andruu

Последние комментарии в блогах

09 янв 23, 15:14 Re: Портал andruucron
Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.