Наталья Боровская просит мэра Житомира ликвидировать пивные киоски в местах отдыха

различные городские новости и события
Цветочек
Аватара пользователя
генерал-майор
Рейтинг:
1691.60
Посты: 3282
Изображения: 766
Регистрация: 09 июн 11, 11:00
Блог: Просмотр блога (294)
 
1
 

Наталья Боровская просит мэра Житомира ликвидировать пивные киоски в местах отдыха

12 июн 13, 11:34

1.jpg

Депутат Житомирской городского совета Наталья Боровская просит мэра Житомира ликвидировать пивные киоски в парке отдыха и на бульваре.

Боровская отмечает, что в последнее время, Житомир «заполонили» точки по продаже пива и слабоалкогольных напитков. Особенно вызывает беспокойство ситуация с местами отдыха и парками.

- Предлагаю ввести ограничения на торговлю пивом и слабоалкоголкой в местах отдыха, парках, скверах, детских площадках, рядом с детскими и учебными заведениями. А также - аннулировать выданные разрешения на сегодняшний день, предложив предпринимателям альтернативные места для осуществления предпринимательской деятельности.

Также Боровская напоминает, что согласно Закона Украины употребление слабоалкогольных напитков и пива запрещается там же, где запрещено потребление алкогольных напитков и табачных изделий: в заведениях охраны здоровья; в учебных и образовательно-воспитательных заведениях; в общественном транспорте. Нельзя пить на остановках транспорта, в подземных переходах; в учреждениях культуры, в закрытых спортивных сооружениях (кроме пива в пластиковой таре), в лифтах и таксофонах, на детских и спортивных площадках, в помещении органов государственной власти и органов местного самоуправления.

По статистике 91% девушек и парней в возрасте 15-16 лет имеют опыт употребления алкоголя (в 1995 году таких было 87%), 63% - опыт курения табака, еще 14% - «попробовали» марихуану. Наиболее распространенным как среди юношей так и среди девушек является употребление пива (соответственно 70% и 56,5%).
Цветочек
Аватара пользователя
генерал-майор
Рейтинг:
1691.60
Посты: 3282
Изображения: 766
Регистрация: 09 июн 11, 11:00
Блог: Просмотр блога (294)
 
0
 

Re: Наталья Боровская просит мэра Житомира ликвидировать пивные киоски в местах отдыха

12 июн 13, 11:35

ДЕПУТАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Боровська Наталя Дмитрівна

№ 121 від 11 червня 2013 року
Житомирському міському голові
Дебою В.М.


Шановний Володимир Михайлович!

Наше з Вами завдання захищати сім′ї , дітей та молодь від негативних явищ у місті. Нажаль, в останній час, Житомир «заполонили» точки з продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв. Особливо занепокоює ситуація з місцями відпочинку, парками.

Пропоную, рішенням Виконавчого комітету Житомирської міської ради, ввести обмеження, щодо надання дозволів на торгівлю пивом, слабоалкогольними та алкогольними напоями в місцях відпочинку, парках, скверах, дитячих майданчиках, поруч з дитячими та учбовими закладами.

А також - анулювати видані дозволи на сьогоднішній день, запропонувавши підприємцям альтернативні місця для здійснення підприємницької діяльності.

Юридичне підгрунття: 1.Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п'яному вигляді, - тягнуть за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

2. зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» - відповідно до яких, споживання слабоалкогольних напоїв і пива забороняється там же, де заборонено споживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів: у закладах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних закладах; в громадському транспорті. Не можна пити на зупинках транспорту, в підземних переходах; в установах культури, у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі), у ліфтах і таксофонах, на дитячих та спортивних майданчиках, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах.

Для інформації: За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі серед підліткового та молодіжного алкоголізму, 40% наших молодих людей страждають алкоголізмом, близько 90% з них саме пивні алкоголіки. За статистикою (У 2009 році Українське відділення Дитячого фонду ООН оприлюднило результати дослідження щодо динаміки вживання алкоголю, наркотиків та поширеності тютюнопаління.) 40% хлопців та 26% дівчат віком до 10 років вже пізнали смак алкоголю віком до 13 років таких вже виявилося майже 75%. 91% дівчат та хлопців віком 15–16 років мають досвід вживання алкоголю (у 1995 році таких було 87%), 63% – досвід паління тютюну, ще 14% – «спробували» марихуану. Найбільш поширеним як серед хлопців так і серед дівчат є вживання пива (відповідно 70% і 56,5%).

Прошу Вашого сприяння та розуміння, що здорові діти – важливіші за будь-які гроші, зароблені на горі матерів.

З повагою та надією на співпрацю,
депутат Житомирської міської ради Н.Д.Боровська
миллионер Корейко
Аватара пользователя
ефрейтор
Рейтинг:
10.80
Посты: 50
Регистрация: 12 апр 13, 18:25
 
0
 

Re: Наталья Боровская просит мэра Житомира ликвидировать пивные киоски в местах отдыха

17 июн 13, 12:58

я конечно тоже люблю пивка попить, но дети это наше "все". поддерживаю :drinks:


Вернуться в Новости и события 

  •  Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последний пост

Кто сейчас онлайн

Сейчас этот раздел просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1
Последние записи в блогах


Последние комментарии в блогах

11 июн 16, 12:55 Re: Поразило. ЛисЧтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.