Блоги житомирян


Статистика
1219Всего записей
376Всего комментариев

Поиск в блогах


Військові пенсіонери можуть отримувати пенсію в ПриватБанку

Meri Press  ·  24 мар 15, 18:07
ПриватБанк надав можливість військовим пенсіонерам отримувати свої пенсії на картки ПриватБанку, а також користуватись вигідними банківськими послугами.

На Житомирщині проживає понад 24 тисячі військових пенсіонерів, для яких українським законодавством передбачено отримання пенсій у державних банках. Відтепер у них є можливість перевести пенсію з картки державного банку на картку для виплат ПриватБанку і разом із тим користуватись сервісами банку. Підключення цієї послуги здійснюється безкоштовно і не містить прихованих комісій.

Працівники ПриватБанку оформляють карту всього за 15 хвилин за наявності паспорта. При цьому, надавши довідку з медико-соціальної експертної комісії, клієнт отримує грошовий подарунок – 50 грн. Також, через інтернет-банк Приват24 чи банкомат можна активувати депозитну функцію і отримувати 10% річних на залишок по карті. А при оплаті товарів картою для виплат у магазинах-партнерах програми “Бонус Плюс” клієнт отримує бонуси за кожну покупку.

Для людей пенсійного віку важливо, щоб кошти з картки були максимально доступні для них. Якщо раптом банкомату ПриватБанку немає поруч, гроші можна безкоштовно отримати в будь-якому іншому, а комісію за користування “чужими” банкоматами за клієнтів буде платити ПриватБанк.

За словами керівника Напрямку просування соціальних програм Житомирського РУ ПриватБанку Тетяни Оксамитної, на території Житомирської області випущено понад 85 тис. активних карт. В цілому загальний портфель соціальних карт налічує близько 125 тис. активних карт.

Наразі на території Житомирської області працює 66 відділень ПриватБанку і доступно понад 380 терміналів самообслуговування та понад 220 банкоматів.
Просмотров: 3277  ·  Комментариев: 0

За п’ять років клієнти ПриватБанку «допомогли просто» на 56 млн

Meri Press  ·  04 авг 16, 13:10
Клієнти та співробітники ПриватБанку за п’ять років роботи фонду «Допомагати просто!» зібрали на благодійні проекти понад 55,6 млн грн. Як повідомили у фонді, у його проектах уже взяли участь майже 700 тисяч жителів України, а основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дитячим будинкам і створення необхідних умов для ефективного лікування в Україні дітей з онкологічними захворюваннями.

«На жаль, війна внесла свої корективи в роботу нашого фонду, і крім програм допомоги хворим дітям, ми разом з нашими клієнтами допомагали армії, пораненим бійцям, – говорить керівник фонду «Допомагати просто!» Ганна Павлова. – Звичайно ж, наш фонд завжди готовий прийти на допомогу постраждалим у результаті стихійних лих і техногенних катастроф, ми завжди допомагаємо саме там, де ця допомога потрібна найбільше».

Унікальність фонду та програми «Допомагати просто!» в тому, що фонд формується не за рахунок великих вкладень одиничних меценатів або підприємств, а за рахунок перерахування невеликих сум у касах банку, через банкомати та Приват24. При цьому банк не тільки забезпечує можливість зручного збору коштів, але й повний контроль за витрачанням благодійних грошей.

Приєднатися до програм «Допомагати просто!» може будь-хто. Зробити свій внесок у добру справу можна всього за хвилину на сайті blago.pb.ua, у системі електронних платежів Приват24 або в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні. Кожна з перерахованих гривень дійде до свого одержувача. Усі, хто перераховує гроші, обов’язково отримують звіт про їх використання на e-mail або в SMS.

Операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій, а інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.
Просмотров: 6000  ·  Комментариев: 0

Твое мнение учтено - проблема будет решена!

trololo  ·  30 авг 11, 21:38
-человека-нет-проблемы.jpg


Нет человека, нет проблемы.
Просмотров: 15038  ·  Комментариев: 0

Не важно, будешь ли ты лучше кого-то...

Цветочек  ·  26 апр 13, 15:10
Не важно, будешь ли ты лучше кого-то. Важно, будешь ли ты лучше, чем вчера.
Просмотров: 3265  ·  Комментариев: 0

Kyiv Post визнала Privat24 найкращим мобільним додатком

Meri Press  ·  29 сен 15, 12:03
Найвiдомiше англомовне видання KyivPost за результатами опитування українців визначило мобільний банк Privat24 найкращим мобільним додатком, розробленим в Україні. Про це повідомили 19 вересня під час святкування 20 річниці газети KyivPost, у ході якого ПриватБанк отримав нагороду за Privat24 у номінації «Найкращий український мобільний додаток». Визначення топ-5 найкращих українських мобільних додатків відбувалося в ході незалежного голосування читачів газети, а також експертів ІТ-індустрії.

«Приват24 отримав нагороду за те, що є дійсно національним мобільним додатком інтернет-банкінгу від лідера серед банків України, ПриватБанку, що широко використовується українцями (понад 3 млн завантажень). Мобільний додаток робить життя простішим, дозволяючи дізнаватися курси валют, поповнювати баланс на телефоні, переказувати гроші з рахунку на рахунок та багато іншого», – такими словами команда Kyiv Post урочисто привітала ПриватБанк.
Просмотров: 5488  ·  Комментариев: 0

Если затекла шея... )

trololo  ·  13 сен 11, 17:56
-затекла-шея.jpg
Просмотров: 21407  ·  Комментариев: 2

ПриватБанк підтримує вихід PayPal на український ринок

Meri Press  ·  29 июн 16, 11:25
Найбільший український банк ПриватБанк підтримує можливий вихід на український ринок міжнародного платіжного сервісу PayPal та заохочує зусилля регулятора та банківської спільноти, спрямовані на подальшу відкритість ринку для провідних електронних сервісів. Як повідомила прес-служба банку, повноцінна робота PayPal в Україні значно спростить міжнародні розрахунки та стане стимулом для розвитку в країні сфери послуг та електронної комерції, орієнтованої на покупців в інших країнах.

«Очевидно, прихід в країну міжнародних електронних платіжних систем і, зокрема, PayPal, матиме позитивний вплив на розвиток економіки України, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Це додаткова можливість отримання зароблених коштів для великої кількості українських фрилансерів та працівників сфери ІТ, які сьогодні забезпечують значну частину українського експорту послуг».

Сьогодні ПриватБанк пропонує фрилансерам найсучасніші технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі управління валютними зарахуваннями із-за кордону – переказ грошей від фриланс-бірж Upwork (ELANCE), Freelancer, freelancehunt, Envato Studio та багатьох інших), міжнародних компаній, українських партнерів, виведення грошей із систем WebMoney, SKRILL, LiqPay, QIWI. Також сьогодні банк об'єднує зусилля з міжнародними компаніями Payoneer, TransferWise, Transpay, щоб істотно скоротити витрати компаній і співробітників на отримання платежів.

Банківське обслуговування фрилансерів доступне цілодобово через Інтернет-банк Приват24. Відкриття та обслуговування валютних рахунків у ПриватБанку – безкоштовно. Також в цілодобовому режимі працює послуга передачі інвойсів або актів через Приват24. Спеціальна лінія підтримки для фрилансерів доступна через е-mail: freelancer@privatbank.ua або телефон (092) 900 00 04).
Просмотров: 4094  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк випускає картки з індивідуальним дизайном для пари

Meri Press  ·  02 фев 17, 17:30
Прагнеш здивувати свою другу половинку оригінальним подарунком до Дня закоханих? Замовляй вже зараз картку з індивідуальним дизайном у ПриватБанку і до 14-го лютого забирай у будь-якому житомирському відділенні банку або ж чекай на доставку кур’єром.

Валентинки, ліричні вірші, романтичні зізнання у коханні, спільні селфі, квіти, шоколад - це далеко не весь перелік того, що ПриватБанк може зобразити на картці з індивідуальним дизайном.

Щоб замовити таку картку, потрібно виконати декілька простих кроків на сайті ПриватБанку carddesign.privatbank.ua . Зокрема, обрати тип картки (Універсальна миттєва, Універсальна Голд чи Картка для виплат), завантажити необхідне фото чи картинку для дизайну картки. Якщо картка призначена для третьої особи - поставити позначку “Карта у подарунок”, обрати будь-яке зручне із 59 відділень ПриватБанку на Житомирщині для отримання картки або ж замовити доставку кур’єром.

Випуск однієї картки з будь-яким оригінальним дизайном для закоханих коштує лише 99 грн.

Крім цього, за аналогією “парні чашки, футболки для закоханих” у ПриватБанку можна замовити і парні картки з індивідуальним дизайном. Дві картки, наприклад, з написами “LO” і “VE” або ж з текстом на одній картці - “Я кохаю красиву і недоступну” та з текстом на другій - “Піду нафарбуюсь і заховаюсь у сейф” чи з однаковими картинками, фотографіями будуть випущені максимально швидко після замовлення вищевказаним способом на сайті ПриватБанку.

Активувати картки з індивідуальним дизайном закохані зможуть самостійно за допомогою банкомату або ж звернувшись до співробітників банку у будь-яке відділення ПриватБанку.
Просмотров: 3096  ·  Комментариев: 0

Житомиряни визнали банком року ПриватБанк

Meri Press  ·  29 дек 14, 13:06
У Житомирі в акції «Народний бренд 2014» у номінації «Банк» перемогу здобув ПриватБанк. Найкращі бренди міста житомиряни обирали протягом двох місяців шляхом Інтернет-голосування та голосування через анкети в газеті «20 хвилин».

За результатами голосування ПриватБанк набрав близько 2500 голосів, майже вдвічі обійшовши свого найближчого конкурента.

«Така перемога для нас є свідченням довіри і визнання нашими клієнтами. Вони покладаються на нас та відчувають захищеність і впевненість у своїй стабільності разом із нами. Для ПриватБанку – це мотивація розвиватись та бути і надалі лідером серед банків», – зазначила перший заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Євгенія Вакуленко.

«Народний бренд» вже понад вісім років визначає кращі підприємства, структури та заклади Житомира. У цьому році організатори, газета «20 хвилин», розширили кількість номінацій до 59, а для уникнення фальсифікацій під час обирання найкращих зробили прив’язку Інтернет-голосування до соціальних мереж. Кожен окремий аккаунт міг лише один раз віддати свій голос за кращого, на його думку, в номінації.

«Ми впевненні у відкритості і чесності проведеного голосування. Нам немає чого приховувати, тому надаємо можливість кожному із учасників-номінантів особисто перерахувати голоси та упевнитись у результатах голосування. Вибір житомирян – це визнання бренду як такого, що не склав руки у час соціальної напруги в країні, а розвивається і йде назустріч людям», – наголосили організатори.

Нещодавно найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав «Банком року – 2014» в Україні завдяки зусиллям, що дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

«З початку 2014 року через кризу банки опинилися в непростій ситуації, пов’язаній із відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні», – зазначає The Banker. ПриватБанк, проте, упорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників, та одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою покращити якість кредитного портфеля банку.
Просмотров: 3949  ·  Комментариев: 0

Нет смысла носить на душе тяжёлые камни...

Цветочек  ·  04 май 12, 15:08
Профессор взял в руки стакан с водой вытянул его вперёд и спросил своих учеников:
- Как вы думаете, сколько весит этот стакан?
В аудитории оживлённо зашептались.
- Примерно 200 грамм! Нет, грамм 300, пожалуй! А может и все 500! – стали раздаваться ответы.
- Я действительно не узнаю точно, пока не взвешу его. Но сейчас это не нужно. Мой вопрос вот какой: что произойдет, если я буду так держать стакан в течение нескольких минут?
- Ничего!
- Действительно, ничего страшного не случиться, – ответил профессор. – А что будет если я стану держать этот стакан в вытянутой руке, например, часа два?


- Ваша рука начнёт болеть.
- А если целый день?
- Ваша рука онемеет, у вас будет сильное мышечное расстройство и паралич. Возможно, даже придётся ехать в больницу, – сказал один из студентов.
- Как по вашему, вес стакана изменится от того что я его целый день буду просто держать?
- Нет! – растерянно ответили студенты.
- А что нужно делать, чтобы всё это исправить?
- Просто поставьте стакан на стол! – весело сказал один студент.
- Точно! – радостно ответил профессор. – Так и обстоят дела со всеми жизненными трудностями. Подумай о какой-нибудь проблеме несколько минут и она окажется рядом с тобой. Подумай о ней несколько часов, и она начнёт тебя засасывать. Если будешь думать целый день, она тебя парализует. Можно думать о проблеме, но как правило это не к чему не приводит. Её “вес” не уменьшится. Справиться с проблемой позволяет только действие. Реши ёё, или отложи в сторону. Нет смысла носить на душе тяжёлые камни, которые парализуют тебя.
Просмотров: 5510  ·  Комментариев: 0

Плати за комуналку в Приват24 – вигравай ноутбук

Meri Press  ·  29 июл 16, 11:24
Хочеш новенький ноутбук - оплати комуналку через Приват24 і зареєструйся в акції.

ПриватБанк запустив нову акцію до початку навчального року «Ноутбук за комуналку в Приват24», яка діє з 1 липня 2016 до 30 вересня 2016.
У рамках цієї акції житомиряни мають змогу виграти 9 ноутбуків, здійснюючи платежі в Приват24. Стати учасником акції може кожен клієнт ПриватБанку, віком понад 16 років, який зареєструється в акції та здійснить комунальні та інші платежі на сайті privat24.ua в розділі "Мої платежі" на суму від 50 грн. Чим більше платежів, тим більше шансів виграти ноутбук. Розіграш ноутбуків відбудеться в 3 етапи по 3 ноутбуки щомісяця. Учасник акції за весь період акції може виграти лише один ноутбук.

Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів), на сайті pb.ua/chat або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Наразі в акції зареєструвались майже 16 тисяч учасників.
Просмотров: 4047  ·  Комментариев: 0

Только не надо

trololo  ·  17 ноя 12, 19:47
В этом году выкладывать посты:"декабрь, вообще в курсе,что ты зима", а то опять допиздитесь в январе!!!
Просмотров: 14438  ·  Комментариев: 0

Украинская политика в режиме онлайн

a_naumenko  ·  21 июл 14, 02:06
Ошибается, уважаемый всеми нами, журналист Владимир Скачко. Это не ракеты – слабое место украинских военных и политиков. А мозг. Лечат же не болезнь, а организм. Была бы память, просто помнили, где находится учебный полигон, а не Бровары. Куда заезжали с утра по дороге на стрельбище, подкрепиться. Та же ситуация, вполне очевидно, не только с украинской ракетой в Крыму, сбившей летевший из Тель-Авива в Новосибирск российский Ту-154. Все координаты знакомые. По месту службы или отдыха. В городе Луганске на днях погибли люди в результате выпущенных украинцами ракет, утверждает "The New Republic" (США). Просто стреляли по хорошо знакомой местности. На что-то другое нам не хватает оперативной памяти, в режиме онлайн.

Страшное дело онлайн. Украинская политика в социальных сетях, как и украинские ракеты: попадают в цель, когда это не нужно, либо попадают не в ту цель, когда нужно. Мы запросто оцениваем события давно прошедших лет, но плохо разбираемся в происходящем. Конечно, большое, видится на расстоянии. Но вряд ли украинская политика принадлежит к этой категории. Вот, например, ровно год назад, 19 июля, произошли три роковых события, которые все забыли. И даже не вспоминают. А ведь они, на самом деле, сломали судьбу не только экс-президенту Виктору Януковичу и Украине. Как минимум четыре дружественных ей президента возвратились бы в эту точку, и пошли другим путем.

Ровно год назад режим Виктора Януковича сделал роковую для себя ошибку, которую сейчас повторяет нынешняя власть. Одновременно с признанием тогдашней оппозицией (нынешней властью) провала акции «Вставай, Украина!» последовал разгон "Беркутом" акции протеста врадиевцев на Майдане и закрепление нового стратегического курса Украины в послании Виктора Януковича Верховной Раде. Сам документ, подготовленный Институтом стратегических исследований Андрея Ермолаева, под руководством главы Администрации президента Сергея Левочкина, был обнародован еще 6 июня 2013 года. А вот экспертное заключение по нему волею судьбы ударило рикошетом в эту дату.

Впервые Янукович «открыто демонстрирует смену идеологических ориентиров», подчеркнули аналитики, которое «закрепляет проевропейское лобби как главенствующее для Украины», а «политикам, бизнесу и обществу в целом», «принесет лишь разочарование и вызовет конфликты». Дело не только в том, что экс-президент тогда отказался от опоры в политико-экономическом развитии на собственные силы и пользу зонтика Европейского Союза. Россия впервые уличила В.Януковича в предательстве, а ЕС – в дерзости бесцеремонно относится к западным авторитетам. Задевшая самолюбие Запада команда самоуверенного В.Януковичем: «Тубо старая», - касалось не только отбывающей срок Юлии Тимошенко, но и «наших ребят», которые в экономических вопросах «очень блюли свои интересы».

Ален Родье, директор Французского центра разведывательных исследований, специалист по исламскому терроризму и организованной преступности рассказал изданию "Atlantico" (Франция), что «предназначенное для оппозиции оружие закупается в украинских преступных группировок, у которых еще имеется доступ к разнообразным резервам. Такой вариант стоит держать в голове, потому что в прошлом эта страна уже успела незаконно продать Тегерану танки Т-62, самолеты Ан-32 и несколько крылатых ракет. Украинские преступные группировки во главе с местными ворами в законе очень сильны и влиятельны: Одессу прозвали «матерью коррупции», а Крым — «украинской Сицилией»». Как предостережение политике банкротства любой власти звучит «важнейшая вещь», которую онлайн «сложно понять»: организованная преступность не находится в том или ином политическом лагере.

Перманентный и всеобъемлющий кризис на Украине оказывает влияние на военную, политическую и экономическую сферы во всем мире. Украина, вступая на стороне США и Европы в конфронтацию с Россией, вновь возвращается к тем геополитическим ориентирам, которые хотелось бы оставить в прошлом. Для Украины – это вопрос жизни подобный. Исторически рожденная в качестве связывающего политического моста между сильными геополитическими игроками, она лишается любых перспектив в роли буфера.

Один только пример. Каковы интересы Украины в Бразилии? При правительстве Лулы созданное в равных долях совместное предприятие Alcântara Cyclone Space (ACS) реализовало около 1 млрд. долларов на программы запуска коммерческих спутников с космодрома в Алкантаре. Но в июле 2013 года производство остановилось. Почему? Застопорил процесс Конгрессе США. Президент Совета торгово-промышленной палаты Бразилии Барбоса Рубенс считает ограничение Вашингтоном доступа бразильских властей к украинскому оборудованию «драконовской политикой», которой США препятствуют разработке в коммерческих целях новой совместной ракеты-носителя Циклон V.

Украине, как видим, в отношениях с союзниками надо порвать с порочной практикой прошлых режимов и сменить идеологическую мотивацию во взаимоотношениях на четкую деловую. Тогда и перспективы появятся для всего украинского государства, а не его отдельных «геополитических игроков». Когда ракеты станут не только крылатыми, но и коммерческими, «цивилизованный мир» будет соболезновать не только жуткой катастрофе «Боинга» над Донбассом, но и трагедии на востоке Украины.


Вот пример событий в режиме онлайн.

18 июля, около 9 утра украинские войска провели активный артобстрел по окраинам городов Донбасса. Они расстреливали жилые кварталы, убивая мирных жителей, уничтожая ни в чем не винных людей, юношей и девушек, не успевших в этой жизни даже пожить. Притворяясь ангелами, мол, нас насильно в армию призвали, убийцы безжалостно уничтожают кого ни попадя.

В это же время в Изваринский котел, по воле руководства и Генштаба Украины попали три лучших подразделения украинской регулярной армии: 24-я Железная бригада (место постоянной дислокации — г.Яворов. Львовская обл.) 72-я Киевская бригада (г. Белая Церковь, Киевская обл) и 79-я Николаевская бригада (г.Николаев. Николаевская обл.). Все они и несколько отдельных батальонов, оказались окружены в узкой «кишке» вдоль украино-российской границы и тоже гибнут на наших глазах.

Кто-то остановит этот театр абсурда? Или наше правительство по-прежнему будет оставаться сетевым аккаунтом, сеющим горе и разрушения?! На сине-желтой ниве, еще недавно, таких колосистых хлебов и мирных небес Украины…

Алексей Науменко
http://a-naumenko.livejournal.com
Просмотров: 1979  ·  Комментариев: 0

За три місяці через ПриватБанк 10 тисяч людей купили квитки

Meri Press  ·  27 июл 15, 08:50
За останні три місяці 10 тисяч мешканців Житомирської області придбали залізничні квитки через ПриватБанк.

Пасажири відзначають швидкість купівлі квитків через ПриватБанк, доступність інформації про всі рейси на всіх сполученнях, можливість обрати вільне місце і при цьому всьому не потрібно стояти в чергах на вокзалах.

“Все більше людей на Житомирщині приєднуються до тих, хто вже оцінив можливість купити квиток на потяг без черг. В середньому щомісяця через ПриватБанк купують квитки на потяг близько 2500 людей”, - зазначив керівник бізнесу платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександр Вербельчук.

Залізничні квитки є у будь-якому відділенні ПриватБанку, терміналі самообслуговування або в системі Приват24.

“Купувала квитки до Одеси через Приват24. Дуже зручно, швидко, є можливість передивитись різні варіанти стосовно місць і вартості квитків. А ще нам з чоловіком сподобалась, що ми відразу собі змогли купити квитки і назад, з Одеси до Бердичева”, - розповіла бердичівлянка Наталія Коваленко.

На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно 390 терміналів, у яких квиток можна купити цілодобово як за готівку, так і з пластикової картки, а також 65 відділень ПриватБанку, у яких працівники розкажуть про всі можливі варіанти по запланованому напрямку поїздки та допоможуть обрати потрібний.
Просмотров: 4254  ·  Комментариев: 0

Убийства, киднеппинг и грабежи - украинская повседневность

Любовь Мельникова  ·  21 дек 14, 14:00
Украинская действительность - это торжество беззакония. Нищета и безработица толкают граждан нашей страны на преступления.

Рейдерские захваты крупных предприятий, убийства кредиторов, грабеж продуктовых магазинов - типичные новостные сводки украинских информагентств.

Пару дней назад в Киеве произшло жуткое убийство. Недалеко от ботсада на Печерске наркодилер расстрелял из автомата и пистолета троих милиционеров и скрылся. Позже нападавший скончался от пуль в больнице.

Недавно на Подоле (этот район еще год назад считался таким себе островком интеллегенции) 28-летний киевлянин убил своего 42-летнего кредитора. Человек убил человека за три тысячи долларов. Кухонный нож избавил от назойливого займодавца.

Периодически в разных уголках страны происходят нападения на инкассаторов. Сайт МВД в Днепропетровской области сообщает, что криминалитет в Украине становится неконтролируемым. Так, в ночь на 30 октября хорошо вооруженные бандиты напали на инкассаторскую машину перевозившую 12 миллионов гривен одного банка из Киева в Днепропетровск. Бронированный автомобиль расстреляли из гранатометов. Двое инкассаторов банка и двое сотрудников госохраны погибли — сгорели заживо. Такого за всю историю независимой Украины еще не было.

Еще одно ограбление произошло в Борисполе, что под Киевом.

Как сообщили в областной милиции, двое неизвестных, одетых в черное, в перчатках и балаклавах, зашли в один из ТЦ Борисполя, несколько раз выстрелили в потолок и приказали всем посетителям и продавцам магазина лечь на пол и не двигаться. У одного из нападавших в руках был предмет, похожий на автомат.

После этого преступники разбили витрину ювелирного киоска и забрали золотых украшений на сумму около одного миллиона гривен.

Жить в Украине сейчас по-настоящему страшно. СМИ сообщают, что трое молодых киевлян требовали от жителя Кировограда отдать 13 тысяч гривен своему приятелю по его просьбе. Должника выманили из квартиры, избили. Из жилища забрали ноутбук и мобильный.

Поскольку денег у людей практически не осталось, а заработать их негде, выход остается один - взять их там, где их лежит много.

Национальный банк Украины подтвердил появившуюся 20 декабря информацию о хищении нескольких килограммов золота в его одесском территориальном управлении.

Как сообщил первый заместитель главы Нацбанка Александр Писарук, в связи с этим фактом НБУ решил отказаться от деятельности по скупке драгоценных металлов у населения.

По данным СМИ, в ноябре золото в хранилищах одесского управления подменили на свинец, а общая сумма пропавшего драгметалла составляет около 5 млн грн.

А девятого декабря в одном из банков Святошинского района Киева был совершен грабеж. Бандиту только 7 500 гривен — все, что было в кассе.

В некогда культурном и казалось бы мирном Львове 16 декабря около четырех утра взорвали банкомат вмонтированный в одном из супермаркетов.

Как оказалось, не только банки подвержены вооруженным нападениям и налетам с целью ограбления. В Измайловском районе Одесской области преступники зашли на АЗС, выстрелили в кассира-заправщика из травматического пистолета и забрали 61 тысячу.

А в Киевской области двое вооруженных деревянной битой и гаечным ключом, завладели деньгами из кассы — 900 гривен. Сели в автомобиль и скрылись.

Похищения людей стали обыденностью. 19 декабря в Киеве средь бела дня на улице Мельникова, 24 украли мужчину.

Об этом "Вестям" сообщили источники в правоохранительных органах.

По их словам, мужчину затолкали в микроавтобус "Фольцваген" и увезли в неизвестном направлении.

А чуть раньше - 15 декабря тоже прямо из центра Киева выкрали и увезл в лес, где пытали и избивали, Сергея Перехода, блогера, организатора образовательного проекта«ПолитШкола».

От беззакония сегодня в Украине не защищен никто. В начале декабря неизвестные ограбили автомобиль городского головы Равы-Русской Ирины Верещук. Инцидент произошел во вторник, 2 декабря, около 10 часов утра в районе дошкольного учебного заведения №1 города, куда мэр прибыла по служебным делам. Двое неизвестных лиц, дождавшись, пока Верещук отойдет от автомобиля и зайдет в помещение детского сада, подбежали к машине, разбили переднее окно у пассажирского сиденья и похитили сумку мэра.

Не так давно Украина уже переживала подобные времена. Расправы с кредиторами, ограбления, рэкет, захват предприятий преступными группировками. Это время было принято называть «девяностыми» и с ностальгией вспоминать о бритых головах и малиновых пиджаках. Похоже, в Украину 90-е уже вернулись. Только теперь вместо «братков» в малиновых пиджаках - крепкие парни в камуфляже с АК наперевес.
Просмотров: 2090  ·  Комментариев: 0

Хотелось бы...

Цветочек  ·  15 окт 12, 14:17
Хотелось бы, конечно, для поддержания здоровья регулярно заниматься спортом. Бегать трусцой с утра пораньше, например. Но разве такое возможно с этими погодными условиями? То дождь идет, то снег, то солнце светит прямо в глаза.
Просмотров: 14740  ·  Комментариев: 0

На Житомирщині у ПриватБанку автомобілісти можуть оформити поліс

Meri Press  ·  03 фев 17, 12:08
Поліси обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) можна придбати в будь-якому відділенні ПриватБанку Житомирської області.

З кожним роком на дорогах України кількість автомобілів збільшується. У зв'язку з цим автолюбителів і водіїв-професіоналів законодавчо зобов'язали страхувати громадянську відповідальність на випадок дорожньо-транспортної пригоди. Ця страховка гарантує виплату компенсації в разі заподіяння шкоди майну або здоров'ю потерпілому в ДТП.

"На сьогоднішній день у відділеннях ПриватБанку пропонують поліси двох страхових компаній: СК "ТАС" і СК "Кредо". Хоча основна - СК “ТАС”, - розповідає керівник напрямку масових платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександр Вербельчук. - Продаж полісів ОСЦПВ - це крок назустріч нашим клієнтам. Адже кількість офісів і представництв страхових компаній досить обмежено, а відділення ПриватБанку є навіть у віддалених районах області. З огляду на те, що це обов'язковий вид страхування і водіння без поліса тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 850 грн, ми суттєво полегшуємо життя автомобілістам ".

Вартість страхового поліса залежить від типу транспортного засобу та об'єму двигуна, міста реєстрації. Страхова компанія надає пільгу до 50% вартості поліса для пенсіонерів, чорнобильців та людей з обмеженими можливостями. При продовженні поліса на наступний рік, знижка становить 10%. Поліс діє по всій території України протягом 12 місяців. Згідно із законом, у разі аварії, страхова компанія компенсує потерпілому збитки протягом 30 днів.

Як це працює?

Якщо власник поліса, в аварії або при інших обставинах, пошкодив чужу машину або заподіяв шкоду здоров'ю водія чи його пасажирам, то страхова компанія гарантовано виплатить компенсацію до 100 000 грн - якщо постраждало майно; до 200 000 грн - якщо постраждали люди.

Оформити поліс ОСЦПВ у 59 відділеннях ПриватБанку на Житомирщині можна всього за кілька хвилин. Оплатити послугу є змога банківською картою або готівкою.

Протягом останніх трьох місяців 2016 року клієнти ПриватБанку на Житомирщині придбали у відділеннях банку 2000 полісів ОСЦПВ.
Просмотров: 22015  ·  Комментариев: 0

Участь ПриватБанку в Урядовій програмі з енергоефективності

Meri Press  ·  20 фев 17, 15:50
1 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з першим заступником Голови правління ПриватБанку Олегом Сергєєвим, з яким обговорив перспективи участі банку у різних проектах з енергоефективності та відновлюваної енергетики, зокрема у програмі «теплих» кредитів.
«Механізм співфінансування енергоефективних заходів, покладений в основу програми, виправдав себе і вже більше 215 тисяч українців змогли долучитися до енергозбереження та зменшити споживання енергоресурсів, скориставшись державною підтримкою, - повідомив Сергій Савчук, розповідаючи історію створення програми та хід її реалізації. – На сьогодні програма реалізується через три державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк. Водночас ми зацікавлені в тому, аби населення мало ще більше свободи вибору стосовно банку та м’яких умов отримання «теплих» кредитів».
За результатами нещодавнього засідання Урядового комітету з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ПриватБанк планується включити до переліку банків-партнерів програми «теплих» кредитів. Завдяки підключенню ще одного потужного банку з новітніми технологіями буде посилено конкуренцію у банківському секторі, що дасть змогу здешевити вартість кредитів для домогосподарств та ОСББ та залучити більшу кількість учасників.
У свою чергу, Олег Сергєєв запевнив у зацікавленості банку долучитися до програми «теплих» кредитів та повідомив про додаткові переваги банку. За його словами, сьогодні банк – це потужна фінансова установа з великою клієнтською базою. Серед сильних сторін банку – наявність низки дієвих інструментів, які допоможуть громадянам не лише легко та швидко отримати «теплі» кредити, а й ефективно запланувати та реалізувати заходи з енергоефективності. Як пояснив Олег Сергєєв, дієвий інструментарій видачі кредитів, оцінка ризиків, контроль цільового використання кредитних коштів, верифікація продавців обладнання, моніторинг ефективності виданих кредитів, створення веб-платформ, де клієнти можуть прорахувати свої витрати на енергоефективні проекти, знайти виробників та постачальників послуг, – це та багато іншого може запропонувати ПриватБанк учасникам програми «теплих» кредитів.
У ході розмови сторони розглянули особливості роботи банків з населенням та ОСББ, обговорили перспективи реалізації програми у 2017 році та необхідне для цього фінансування. Особливу увагу було приділено й іншим можливим напрямкам роботи ПриватБанку, зокрема, надання фінансування ЕСКО-компаніям на впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах та кредитування проектів з використанням відновлюваних джерел енергії.
За підсумками зустрічі сторони досягли згоди щодо необхідності попереднього узгодження умов роботи ПриватБанку в рамках Урядової програми з енергоефективності.
Просмотров: 19269  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк продовжує виплати компенсацій вкладникам ЕНЕРГОБАНКУ

Meri Press  ·  23 июн 15, 09:30
З 19 червня 2015 року в ПриватБанку стартував другий етап виплат коштів клієнтам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» за договорами депозитних вкладів і договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Як повідомила прес-служба банку, ПриватБанк обрано банком – агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб – для виплати компенсацій вкладникам і власникам поточних рахунків ПАТ «ЕНЕРГОБАНК».

Отримати кошти можна в будь-якому з 2 497 відділень ПриватБанку.
Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб ліквідованих банків, включаючи проценти, становить 200 тисяч гривень.

У відділеннях ПриватБанку клієнти ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» зможуть отримати свої кошти готівкою, а також вони можуть одразу ж розмістити їх на новий депозит.

Більшість відділень ПриватБанку обслуговують клієнтів не тільки в робочі дні, а й у суботу. Більш детальну інформацію про порядок виплат компенсацій можна отримати, зателефонувавши на номер 3700, або на сайті банку www.pb.ua
Просмотров: 3560  ·  Комментариев: 0

Жизнь слишком коротка, что бы просыпаться утром с сожалениями...

Цветочек  ·  15 май 13, 12:27
Жизнь слишком коротка, что бы просыпаться утром с сожалениями. Так что люби тех, кто относится к тебе хорошо, прощай тех, кто не прав, и верь, что все происходит не случайно. Если тебе дают шанс - бери. Если он изменит твою жизнь - позволь. Никто не сказал, что будет легко. Просто пообещали, что это того стоит.
Просмотров: 3663  ·  Комментариев: 0

Кто сейчас онлайн

Пользователи: Google [Bot]


Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.