Блоги житомирян


Статистика
1219Всего записей
376Всего комментариев

Поиск в блогах


На Житомирщині у ПриватБанку автомобілісти можуть оформити поліс

Meri Press  ·  03 фев 17, 12:08
Поліси обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) можна придбати в будь-якому відділенні ПриватБанку Житомирської області.

З кожним роком на дорогах України кількість автомобілів збільшується. У зв'язку з цим автолюбителів і водіїв-професіоналів законодавчо зобов'язали страхувати громадянську відповідальність на випадок дорожньо-транспортної пригоди. Ця страховка гарантує виплату компенсації в разі заподіяння шкоди майну або здоров'ю потерпілому в ДТП.

"На сьогоднішній день у відділеннях ПриватБанку пропонують поліси двох страхових компаній: СК "ТАС" і СК "Кредо". Хоча основна - СК “ТАС”, - розповідає керівник напрямку масових платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександр Вербельчук. - Продаж полісів ОСЦПВ - це крок назустріч нашим клієнтам. Адже кількість офісів і представництв страхових компаній досить обмежено, а відділення ПриватБанку є навіть у віддалених районах області. З огляду на те, що це обов'язковий вид страхування і водіння без поліса тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 850 грн, ми суттєво полегшуємо життя автомобілістам ".

Вартість страхового поліса залежить від типу транспортного засобу та об'єму двигуна, міста реєстрації. Страхова компанія надає пільгу до 50% вартості поліса для пенсіонерів, чорнобильців та людей з обмеженими можливостями. При продовженні поліса на наступний рік, знижка становить 10%. Поліс діє по всій території України протягом 12 місяців. Згідно із законом, у разі аварії, страхова компанія компенсує потерпілому збитки протягом 30 днів.

Як це працює?

Якщо власник поліса, в аварії або при інших обставинах, пошкодив чужу машину або заподіяв шкоду здоров'ю водія чи його пасажирам, то страхова компанія гарантовано виплатить компенсацію до 100 000 грн - якщо постраждало майно; до 200 000 грн - якщо постраждали люди.

Оформити поліс ОСЦПВ у 59 відділеннях ПриватБанку на Житомирщині можна всього за кілька хвилин. Оплатити послугу є змога банківською картою або готівкою.

Протягом останніх трьох місяців 2016 року клієнти ПриватБанку на Житомирщині придбали у відділеннях банку 2000 полісів ОСЦПВ.
Просмотров: 20863  ·  Комментариев: 0

У 2014 році ПриватБанк став найбільшим донором Фонду

Meri Press  ·  28 янв 15, 12:23
У минулому році ПриватБанк став найбільшим вкладником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, перерахувавши майже 1 млрд грн. Як повідомила прес-служба банку, за останні 3 роки обсяг відрахувань банку до Фонду зріс утричі – з 301,29 млн грн до 938,47 млн грн.

«Із моменту заснування Фонду гарантування вкладів ми перераховуємо в нього найбільші внески, – зазначає Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Розмір внеску кожного банку визначається обсягом вкладів населення, а в цьому році ПриватБанк залишається лідером довіри вкладників».

ПриватБанк завершив 2014 рік із чистим прибутком у розмірі 749 млн грн, причому робота банку була прибутковою протягом усіх 4 кварталів минулого року. Активи ПриватБанку за результатами 2014 року становили 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% – до 161,3 млрд грн. Обсяг розміщених на рахунках в банку коштів клієнтів із початку 2014 року збільшився на 6% – до 141,3 млрд грн.

Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів і 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працюють 4 994 відділення, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування.
Просмотров: 2754  ·  Комментариев: 0

Как бы ни жил человек, ему все равно требуется семья...

Цветочек  ·  26 май 13, 10:48
Как бы ни жил человек, ему все равно требуется семья. Семью не заменишь ни деньгами, ни карьерой, ни друзьями. Семья - как элемент пазла: найдешь недостающий кусочек, и картинка жизни сложится.
Просмотров: 2752  ·  Комментариев: 0

К ВОПРОСУ ОБ УКРОМОБИЛИЗАЦИИ

Ivan_Magregor  ·  10 мар 14, 12:15
Изображение

Читая гневные комментарии свирепых и, сЦуко, крайне опасных сетевых хомячков, по поводу "вторжения" иностранных войск, я уже начинаю мечтать, а всеобщей воинской мобилизации!

Ну, мне для себя, чисто поржать! (с)

Просто хочу видеть выражение их мордочек, когда в их квартире раздастся звонок дверь и на пороге они увидят сурового дядьку в военной в форме с уставшим взглядом, за спиной которого будут стоять два автоматчика, в качестве аргумента, что передумать уже не получится.

Когда этот дядька выдернет их из-за компьютера, мира уютных бложиков, стрелялок "Call of Duty" и танчиков "World of Tank" и закинет хомячка в КУНГ, где он встретится с испуганными лицами своих будущих боевых товарищей.

Я очень хочу посмотреть, как их завезут на территорию части, загонят в баню и всех подстригут согласно устава!

Мне интересно выражение их лиц, когда им выдадут армейское исподнее. Армейские чёрные труселя, возраст которых может оказаться выше, чем их нынешнего владельца.

Весьма любопытно их мнение, когда окажется, что красивых берцов со шнуровкой на всех не хватает и им выдадут старые, добрые кирзовые сапоги... Не менее любопытно, как они будут наматывать портянки, потому как обыкновенных носочков, о которых так пёкся "настоящий" полковник Гриценко, тоже нет в достаточном количестве

Я с нетерпением жду, когда им выдадут их первый солдатский обед: перловая каша на комбижире, напоминающая внешне протоплазму, и имеющая дурацкую привычку иногда растворять ложки, которые в неё опускают.

Как они будут жрать пепел от сигарет, чтобы унять изжогу, которая у них обязательно появится от такой харчёвки.

Посмотреть на их реакцию, когда командиром у них будет двадцатилетний пиздюк с лейтенантскими звёздочками на погонах и как он будет вбивать в их мозг понятие субординации.

Интересно, через сколько дней их воинствующий пыл угаснет и в голове останется только одна мысль "Нахуй мне всё это надо?".

Крайне занятно посмотреть, как через две недели интенсивного обучения включающего в себя аж ШЕСТЬ выстрелами боевыми патронами, их отправят защищать Родину!

Их, которые до этого косили от армии, прикрываясь военной кафедрой института или справкой о наличии страшной болезни плоскостопие.

Интересна реакция, когда вражеский снайпер метким выстрелом прострелит башку боевого товарища и его мозги забрызгают их лица. Что они будут делать, когда танк противника будет переть на них.

Очень любопытно, когда вся эта армия креаклов: менеджеров, дизайнеров, менчердайзеров вдруг неожиданно поймёт, что кнопки Quick Save в жизни не предусмотрено... И что погибать за 3,14дорасов, которых они привели во власти им совсем не хочется!

Интересно же, ёпть!

З.Ы. А ещё любопытно, что они будут делать после окончания войны, когда повстречают того отважного юношу в красной курточке, который в сюжете 5 кАНАЛА показывал всем пример мужества и патриотизма, отважно позируя на фоне военкомата...

Источник
Просмотров: 3073  ·  Комментариев: 0

ЩО ПРИХОВУЄ ДИМ ВІЙНИ (не мое, но к размышлению)

Юлия  ·  27 авг 14, 11:31
ЩО ПРИХОВУЄ ДИМ ВІЙНИ


Ще в школі на уроках історії ми читали в підручниках про те, як «уряд такої - то країни розв'язав війну, щоб відволікти трудящих від щоденних проблем і антинародного курсу влади». Тоді ми сприймали це з посмішкою, списуючи на перегини радянської пропаганди. Але українська реальність змусила згадати цю з дитинства знайому фразу.
Зі сторінок газет, екранів телевізорів, Інтернету ми постійно чуємо про «підступи зовнішнього ворога», «вилазки терористів», героїчні спроби влади відстояти суверенітет і територіальну цілісність країни. Про бездарну організацію військових операцій, факти шахрайства в Міноборони (де, до речі, детальний звіт про витрачання грошей, які громадяни щоденно перераховують на номер 565?), загибель мирних громадян, не виправдане використання армією важкої артилерії, яке стало причиною руйнування інфраструктури міст та сіл, ЗМІ лише коротко говорять скоромовкою, або взагалі мовчать.
Так само під приводом «потреб військового часу» пропонується не критикувати владу, закривати очі на неефективність державного управління, корупцію, недолугу кадрову політику. На дію зовнішніх сил уряд списує також обвал гривні, хоча будь-який банкір може підтвердити, що конфлікт на Донбасі наразі у дуже незначній мірі впливає на валютний ринок.
За те, що діється на сході нашої держави, безперечно, несуть відповідальність винахідники проекту "Новоросії" та їх зарубіжні спонсори, які у своєму прагненні увійти до підручників історії втратили здоровий глузд та почуття реальності.
Але саме українська влада повинна покласти край щоденному знищенню власної країни. Кожна доба жорстоких боїв робить усіх українців бідніше, а громадський розкол глибшим.
«Партія розвитку України виходить з того, що збереження держави набагато більше залежить від стану її економіки та соціальної системи, ніж від темпів просування українських військ. Зубожіла країна, що припинила працювати, з розгубленими і знедоленими людьми набагато легше стає жертвою будь-якого агресора, - переконаний Сергій Ларін, Голова Виконавчого комітету Партії розвитку України.
Боротьба за виживання та незалежність України тільки починається. І влада її явно програє.
З кожним днем, незважаючи на переможні реляції із зони АТО, стан державного організму погіршується. Щоб не бути голослівними, звернемося до цифр.
У результаті хаосу, поганого державного управління і наростаючого конфлікту з Росією серйозно постраждали практично всі базові галузі промисловості.
Виробництво скоротилося в середньому на 4,7%. Значно впало виробництво таких базових галузей, як машинобудування (-18%), хімічна промисловість (-14,1%), металургія (-8,7%) і навіть легка промисловість (-5,2%). Падіння продемонструвало навіть сільське господарство (-3,9%), яке в попередні роки завжди виконувало роль локомотива зростання економіки України (наприклад, у І півріччі 2013 р. сільськогосподарське виробництво зросло на 15,4%). Особливо складна ситуація - в галузі рослинництва, там обсяги виробництва скоротилися на 30%. Виробництво цукру в країні впало на 76,5% ».
Найбільш болючим для громадян стало спровоковане владою стрімке падіння гривні - з початку року вона знецінилась на 64%. Ми знаємо, що в Україні традиційно всі ціни прив'язують до долара. Щоденне зростання цін у магазинах і на ринках є прямим відображенням того, як керують фінансовою сферою країни новопризначені голови Національного банку.
Вперше за роки незалежності в країні повністю заморожені зарплати, пенсії та соціальні виплати. І це все одно не рятує бюджет від діри в ньому, яка постійно розростається. При цьому депутати Партії розвитку різних рівнів буквально щодня чують від знайомих підприємців не тільки про збереження колишніх, але й появу нових, ще більш масштабних корупційних схем.
Замість того, щоб боротися з корупцією, уряд вирішив перекласти весь тягар з наповнення бюджету на громадян. Рекордно підвищені всі комунальні тарифи.
Так, на природний газ відбулося підвищення ціни в середньому на 56%, на теплопостачання - в середньому на 40%. З 1-го червня тарифи на електроенергію були підняті на 10%. З 1-го липня тарифи на водопостачання в середньому підняті на 84%, а на водовідведення на 105%. Платіж сім'ї, що живе в квартирі з централізованим опаленням збільшиться на 40-47%, а ті, у кого індивідуальне опалення, стануть платити на 45-60% більше.
Однак звернемо увагу на хитрість чиновників: вони прийняли рішення нараховувати нові платежі за централізоване опалення тільки під час опалювального сезону, тому громадяни відчують повною мірою підвищення не раніше листопада - грудня 2014 року, коли отримають квитанції за попередній місяць. Саме тому влада так поспішає з проведенням дострокових парламентських виборів. Президент замість проведення обіцяних реформ і боротьбою із зубожінням громадян зайнятий спробами «сколотити» орієнтовану на нього більшість у новій Верховній Раді.
Партія розвитку не дозволить обвести людей навколо пальця. Ми змусимо владу чесно визнати, які цифри українці побачать у платіжках за комунальні послуги, і чи буде тоді у них бажання і гроші святкувати Новий рік».
Не можна списати всі ці проблеми на конфлікт на Донбасі і напружені відносини з Росією. Ну яке відношення росіяни мають до того, що суди і далі залишаються інструментами у здійсненні переділу власності, а захвати нерухомості та підприємств під ширмою «національних інтересів» стали повсякденною практикою і в столиці, і в регіонах? Або, може, інструкції обкладати бізнес даниною нові губернатори і керівники податкових і митних структур отримують прямо в Москві? Влада свідомо відмовляється від припинення кровопролитної війни, хоча обіцянка відновити мир лежала в основі передвиборної програми нинішнього Президента. Адже, коли дим війни розвіється, перед очима громадян постане уся неприваблива картина дійсності, створена новими правителями.
Просмотров: 1595  ·  Комментариев: 0

Вчера я был умным...

Цветочек  ·  28 июн 13, 12:03
Вчера я был умным, хотел изменить мир. Сегодня я мудрый, и поэтому, меняю себя.

© Леонардо Ди Каприо
Просмотров: 2756  ·  Комментариев: 0

Плануєш на море – купуй залізничні квитки через ПриватБанк

Meri Press  ·  30 июн 16, 09:12
Для покращення пасажирських перевезень у літній період Укрзалізниця запустила додатковий поїзд №521 Житомир-Херсон, проїздом через Одесу та Миколаїв.

На цей поїзд, як і на інші, можна купити квитки через ПриватБанк. Залізничні квитки є у будь-якому відділенні ПриватБанку, терміналі самообслуговування, в системі Приват24 або на сайті bilet.pb.ua.
Курсуватиме поїзд із Житомира до моря протягом усього літа аж до 17 вересня 2016 року.

Зокрема, з Житомира поїзд відправлятиметься о 20:04. Прибуття в Одесу - о 5:23, відправлення з Одеси до Херсону - о 5:51 і прибуття у Херсон - об 11:31. Назад на Житомир поїзд відправляється о 18:23, з прибуттям в Одесу о 00.07. Далі відправлення з Одеси о 00:37 і прибуття у Житомир о 9:48.

На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно 403 термінали, у яких квиток можна купити цілодобово як за готівку, так і з пластикової картки, а також 59 відділень ПриватБанку, у яких працівники розкажуть про всі можливі варіанти по запланованому напрямку поїздки та допоможуть обрати потрібний.

Важливою перевагою купівлі залізничних квитків через ПриватБанк є можливість вибору вільного місця в будь-якому вагоні потяга, у той час як у касах вокзалів квитки продаються тільки в міру формування кожного з вагонів.

Електронний квиток не обов’язково обмінювати на оригінальний паперовий квиток – під час посадки на потяг досить показати провідникові роздруківку електронного квитка з QR-кодом, яку видає термінал і спокійно подорожувати до бажаного міста.
Просмотров: 158881  ·  1 комментарий

Все люди попадают в нашу жизнь не просто так.

Цветочек  ·  15 апр 13, 10:44
Все люди попадают в нашу жизнь не просто так. Одни приносят счастье, а другие опыт и закалённый характер.
Просмотров: 7765  ·  Комментариев: 2

Возможно вы тоже чей-то шрам

Цветочек  ·  23 окт 12, 10:35
Как бы не прискорбно нам было это осознавать, но у каждого из нас в жизни, рано или поздно, хотите вы того или нет, появляется человек к которому испытываешь особые чувства и они действительно настоящие. Это человек на которого тебе не жалко времени, с которым ты общаешься целый день и очень скучаешь, фотография которого есть у тебя в телефоне, мечты о котором тебя посещают каждую ночь, и ты представляешь себе разные жизненные моменты, время проведенное вместе ты очень ценишь, и тебе приятно чувствовать прикосновение его рук, приятно ощущать на себе его взгляд. Но жизнь жестокая и несправедливая штука и по воле случая это человек не питает взаимностью... А вам остаётся просто любить этого человека, не за что-то, а просто за то что он есть... У каждого будет свой шрам с которым придётся смириться и научится жить... Поверьте. И не стоит бояться этого, это ведь жизнь, и возможно вы тоже чей-то шрам.
Просмотров: 9291  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк відкрив в усіх київських відділеннях оформлення карт

Meri Press  ·  24 июл 15, 11:12
У зв’язку зі значним скороченням пунктів продажу проїзних карток для оплати поїздок у Київському метрополітені ПриватБанк відкрив продаж карток MasterCard PayPass у всіх відділеннях столиці та інших міст України.
Кияни та гості столиці зможуть безкоштовно оформити безконтактні картки для швидкої оплати поїздок у метро в будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо протягом перших 30 днів з моменту отримання картки оплатити нею не менше ніж 7 поїздок у київському метро, ПриватБанк поверне клієнту повну вартість випуску картки. Також у рамках акції ПриватБанку та MasterCard до кінця 2015 року вартість кожної десятої поїздки в метро, що оплачено карткою, буде повертатися на картковий рахунок.
«Наша безконтактна картка працює так само, як проїзний у метро, – кожна 10-а поїздка буде безкоштовною, – говорить перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Оформити картку можна в будь-якому відділенні ПриватБанку та користуватися нею як для оплати в метро, так і для оплати покупок по всьому світі».
Як повідомила прес-служба КП «Київський метрополітен», з 17 липня проїзні документи будуть реалізовуватися тільки на 16 з 52 станцій метро. При цьому з 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Київ став четвертим містом у світі, де проїзд у метро можна оплатити безконтактними картками. Термінали PayPass працюють на 17 станціях метро в центральній частині столиці.
Просмотров: 3367  ·  Комментариев: 0

Вера в мужа

Цветочек  ·  28 июн 13, 11:58
В конце 90–х годов прошлого века в электрической компании в Детройте работал молодой механик за 11 долларов в неделю. Трудился он по 10 часов в день, а приходя домой, зачастую по полночи работал у себя в сарае, пытаясь изобрести новый тип двигателя. Его отец считал, что парень тратит время впустую, соседи называли сумасшедшим, никто не верил, что из этих занятий выйдет что–либо путное. Никто, кроме его жены...

Она помогала ему работать по ночам, по нескольку часов держа над его головой керосиновую лампу. Синели руки, зубы стучали от холода, она то и дело простужалась, но… Она так верила в мужа!!! Спустя годы из сарая раздался шум. Соседи увидели, как по дороге без лошади, в одной телеге ехали сумасшедший и его жена. Чудака звали Генри Форд...

Когда, беря интервью у Форда, некий журналист поинтересовался, кем бы Форд хотел быть в другой жизни, гений ответил просто: «Кем угодно… Лишь бы рядом со мной была моя жена»...
Просмотров: 3096  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк допоможе відмовитися від паперової бюрократії

Meri Press  ·  23 дек 14, 18:45
ПриватБанк відкрив українському бізнесу можливість вільного використання однієї з найдосконалішої системи електронного документообігу «ПриватДок». Як повідомила прес-служба ПриватБанку, цей сучасний і безпечний сервіс дозволить будь-якій приватній компанії або державному підприємству відмовитися від паперового документообігу, щоб скоротити витрати та збільшити ефективність бізнесу.

«Уже понад 12 років у ПриватБанку немає паперових документів, немає зовсім, уся документація ведеться тільки в електронному вигляді, – зазначає Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Нещодавно ми підрахували, що завдяки системі електронного документообігу ми щороку економимо близько 170 млн грн тільки за рахунок оптимізації робочого часу співробітників, не кажучи вже про економію на канцелярських товарах, поштових витратах тощо».

Як зазначають у банку, «ПриватДок» – це сучасний сервіс, що допомагає ефективно керувати компанією. Головна перевага «ПриватДоку» – простий і зручний інтерфейс, цілодобовий доступ до документів з будь-якої точки світу, підвищена безпека (двофакторна система аутентифікації), можливість видавати завдання та контролювати їх виконання за допомогою електронної системи контролю. Система електронного документообігу – це «хмарне» рішення, що не вимагає витрат на розвиток ІТ-інфраструктури.

Детальніше про «ПриватДок» – на сайті https://privatbank.ua/elektronnyj-dokumentooborot/
Просмотров: 3559  ·  Комментариев: 0

Приват24 почав продаж їжі майбутнього

Meri Press  ·  28 апр 16, 16:28
У Privat24 Android стартували продажі порошкового харчування Soylent. Замовити пакет денної норми «цифрового» здорового харчування можна просто в смартфоні в розділі «Усі послуги» мобільного банку Privat24.

«Ми витрачаємо на їжу 70 хвилин на день, це майже 4 роки життя, не рахуючи затрат часу та коштів на події навколо їжі – купівлю, приготування, миття, утилізацію відходів тощо. Плюс є споконвічна проблема браку в звичайній їжі потрібних вітамінів і мікроелементів, а їх придбання теж тягне за собою втрату часу та грошей, – говорить заступник голова правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Я сам снідаю та обідаю сойлентом, а класичне харчування залишається для подій, де їжа є частиною або фоном комунікації, наприклад, зустрічі з друзями або бізнес-партнерами».

У ПриватБанку дуже серйозно ставляться до змін, які викличе така трансформація основ уявлення про харчування, оскільки комодитизація їжі драматично змінить такі галузі, як сільське господарство, громадське харчування, продуктовий ритейл, переробку, зберігання, пакування, логістику та інші пов’язані з їжею сектори економіки, а вони в свою чергу вплинуть на функцію грошей і банківський бізнес.

Soylent – це замінник справжньої їжі у вигляді порошку, що розбавляється водою та який містить у собі всі необхідні елементи. Як космонавти в космосі харчуються картопляним пюре та стейком з тюбиків, так і цей напій повністю замінює стандартний сніданок, обід чи вечерю. Soylent випускається у вигляді сухого порошку. Нагрів чи інший спосіб приготування не потрібен, а продукт має тривалий строк зберігання.
Просмотров: 3070  ·  Комментариев: 0

У Порошенко отобрали «Рошен» за оффшоры

Anastasia  ·  24 май 16, 14:09
Скандал с оффшорами гремит не первый день на весь мир. На отмывании денег попался и многоуважаемый Петр Алексеевич, который никак не может выйти сухим из воды и все новые заводы всплывают в различных оффшорных зонах. Недавно в Германии обнаружился «свечной» заводик.
Как же можно положить конец всем этим махинациям?
Народные избранники думали-думали и придумали. В Верховной Раде 19 мая зарегистрировали соответствующий законопроект, по которому будут отбирать имущество у тех, чья репутация «запятнана» оффшорами.
Пока что это только законопроект, но как яро кнопкодацы жмут на свои любимые кнопки, не сегодня-завтра этот документ может стать законом со всеми вытекающими последствиями. Так что, похоже, Порошенко скоро придется распрощаться со своим детищем «Рошен». Не будет больше Петр Алексеевич шоколадным магнатом…
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=59164
Просмотров: 2413  ·  Комментариев: 0

Вкладники Житомирщини можуть керувати своїми заощадженнями

Meri Press  ·  12 ноя 14, 10:38
ПриватБанк запустив новий мобільний додаток «Мої вклади», за допомогою якого можна відкрити депозит у банку, поповнити свої вклади та отримати інформацію про нарахування процентів. Як повідомили в ПриватБанку, цей безкоштовний додаток для керування заощадженнями працює на всіх смартфонах Android та iOs.

«Депозити через Інтернет стали дуже популярні. Сьогодні через Приват24 відкривається кожен четвертий депозит, – говорить Олег Гороховський, Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку. – Тепер можна поповнювати та контролювати свої вклади і за допомогою смартфону, адже ходити по вулиці з "готівкою" не завжди безпечно».

Додаток «Мої вклади» дозволяє відкрити новий депозитний вклад або поповнити будь-який із тих, що вже існують, просто з картки. Користувачі додатка першими будуть отримувати актуальну інформацію про зміну процентних ставок за вкладами та виписки за своїми депозитними рахунками.

Мобільний додаток «Мої вклади» можна завантажити на Google Play та App Store.
Просмотров: 3935  ·  Комментариев: 0

На Житомирщині ПриватБанк заплатить податок

Meri Press  ·  22 май 15, 10:57
Триває акція ПриватБанку “Депозити травня без податку”. Тільки у перші тижні травня на Житомирщині 350 нових вкладників довірили ПриватБанку понад 13 млн грн депозитів.

У рамках акції клієнти банку отримали можливість оформити новий або продовжити свій активний вклад у будь-якій валюті, при цьому банк сам платить за клієнтів податок із нарахованих процентів за цим депозитом. Таким чином, для учасників акції реальний дохід на 27% вище, ніж за депозитами, що будуть оформлені в інший період.

“Один клієнт може оформити скільки завгодно вкладів і всі вони будуть брати участь в акції. Звичний податок на проценти за депозитами становить 21,5%, але по депозитах, оформлених чи продовжених у період акції, ПриватБанк компенсує весь податок. Тобто вкладники ПриватБанку отримають нараховані проценти в повному обсязі, а ПриватБанк заплатить весь податок”, - зазначив керівник Напрямку збереження Житомирського РУ ПриватБанку Віталій Човнюк.

У рамках акції у квітні в банку відкрито понад 200 тис. нових вкладів, що стало безпрецедентною подією для ринку та свідчить про тенденції укріплення довіри клієнтів до банківського ринку та його лідера – ПриватБанку.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів, 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 500 відділень, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування. Активи ПриватБанку за підсумками 2014 року становлять 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% (до 161,3 млрд грн). ПриватБанк завершив 2014 рік з чистим прибутком у розмірі 749 млн грн.

На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно понад 380 терміналів, 226 банкоматів. Також, для обслуговування клієнтів на Житомирщині працюють 66 відділень ПриватБанку, 12 VIP-центрів.
Просмотров: 2245  ·  Комментариев: 0

Старшокласники консультуватимуть клієнтів ПриватБанку

Meri Press  ·  01 авг 17, 09:32
Група житомирських старшокласників розпочала практику у контакт-центрі ПриватБанку.

Протягом 6-ти днів діти отримають цікавий досвід і можливість заробити власноруч свої перші гроші. Вони вивчать основні банківські продукти, телефонний етикет, розглянуть приклади хороших діалогів оператора з клієнтом, навчаться спілкуватись із клієнтами під час тестових дзвінків і навіть відповідатимуть на справжні дзвінки.

Діти потраплять у ті ж умови, що й спеціалісти банку лінії підтримки, тому їм доведеться відкинути свої комплекси, опанувати складний процес, адаптуватись до специфіки роботи операторів, навчитись грамотно висловлювати свої думки і переконувати незнайомих людей. Для практикантів, у першу чергу, це можливість особистого розвитку, цінні напрацювання для їхньої майбутньої кар'єри.

“Спогади про перший підзаробіток, перше стажування та першу роботу - у кожного різні. Хтось допомагав батькам у домашніх справах і отримував за це кишенькові, хтось “зубрив” уроки чи писав твори за винагороду, хтось роздавав рекламні листівки. ПриватБанк підготував для дітей значно цікавішу пропозицію - пройти навчання та спробувати свої сили у ролі справжнього оператора усім відомої лінії клієнтської підтримки 3700. Таким чином, діти і гроші зможуть заробити, і найголовніше - здобути цінний досвід спілкування, переконання”, - розповів директор Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Хиля.

Програма практики у Контакт-центрі дозволяє дітям знайти нових друзів, отримати корисні фінансові знання, підвищити самооцінку, набути навичок спілкування та вирішення різноманітних питань.

Окрім цього, дітям видадуть важливий “дорослий” документ - Сертифікат про успішне проходження практики. Практиканти з високими результатами зарахуються у кадровий резерв ПриватБанку.

Нагадуємо, у Житомирі також працює квест-кімната “Загублені у банку”. Батьки юних житомирян мають змогу відволікти своїх дітей від комп’ютерних ігор і привчити їх до розвиваючих інтелектуальних розваг. Квест-кімната розташована у приміщенні Житомирського регіонального управління ПриватБанку за адресою вул. Перемоги, 99.

Для участі у квесті потрібно звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у батьків і карти ЮНІОРА у дітей.

Також, житомирські діти мають змогу відвідувати екскурсії у банку та проходити навчання у Бізнес-Школі ЮніорБанку.
Просмотров: 62274  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк представив патріотичний «лук» на Fashion Week

Meri Press  ·  17 окт 14, 08:42
У рамках Ukrainian Fashion Week ПриватБанк представив не тільки новий дизайн своїх пластикових карток, але й нову філософію розвитку бренда «ПриватБанк – банк для тих, хто любить Україну!». Як повідомила прес-служба ПриватБанку, для цього на тижні моди банк відкрив спеціальний майданчик Patriotic Look Corner на локації Мистецького Арсеналу, гості якого отримають стильну безкоштовну картку «Слава Україні!».

Також гості Patriotic Look Corner, які прийдуть в одязі з українськими національними елементами, отримають пам’ятне фото, стануть учасниками спеціального інтернет-проекту loveukraine.pb.ua та візьмуть участь у рейтингу топ-10 патріотичних «луків» тижня моди Ukrainian Fashion Week – 2014.
Просмотров: 22949  ·  Комментариев: 2

Подходящее время может вообще никогда не наступить

Цветочек  ·  26 апр 13, 15:04
Подходящее время может вообще никогда не наступить. Если вы действительно хотите сделать что-то, забудьте о времени и просто cделайте это.
Просмотров: 2683  ·  Комментариев: 0

На Житомирщині 6 тисяч людей придбали залізничні квитки через Пр

Meri Press  ·  30 дек 14, 18:34
Понад 6 тисяч мешканців Житомирської області протягом 2014 року придбали залізничні квитки через ПриватБанк.

Більше не потрібно стояти в чергах, щоб купити квитки на потяг. Залізнична каса є не тільки на вокзалі, але і в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку.
На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно понад 900 терміналів, у яких квиток можна купити цілодобово як за готівку, так і з пластикової картки.

Також мешканці Житомирської області можуть купувати квитки на потяги в будь-який час на спеціальному сайті bilet.pb.ua і в Приват24, оплачуючи квитки пластиковими картками будь-яких українських банків.

Важливою перевагою купівлі залізничних квитків через термінали самообслуговування ПриватБанку є можливість вибору вільного місця в будь-якому вагоні потяга, у той час як у касах вокзалів квитки продаються тільки в міру формування кожного з вагонів.

Електронний квиток не обов’язково обмінювати на оригінальний паперовий квиток – під час посадки на потяг досить показати провідникові роздруківку електронного квитка з QR-кодом, яку видає термінал.

ПриватБанк відкрив продаж квитків на додаткові поїзди та рейси, введені Укрзалізницею на період новорічних і різдвяних свят, в Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Одесу та Кам’янець-Подільський. Як повідомила прес-служба ПриватБанку, сьогодні у відділеннях, терміналах самообслуговування та на сайті bilet.pb.ua ще можна купити квитки на період свят і канікул, але кількість вільних місць на популярні туристичні напрямки зменшується з кожним днем.
Просмотров: 3138  ·  Комментариев: 0

Кто сейчас онлайн

Пользователи: Bing [Bot], Google [Bot]


cron
Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.