Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/visa-viznala-privatbank-odnim-z-kraschih-v-sv-t-bank-v-za-yak-stu_b-1199_sid-52ed8b64b9b28f2bffbc70044835d495.html

Автор:  Meri Press [ 04 янв 17, 16:49 ]
Заголовок:  Visa визнала ПриватБанк одним з кращих в світі банків за якістю

Міжнародна платіжна система Visa визнала український ПриватБанк одним з кращих в світі банків за якістю обслуговування банківських карток. В рамках глобальної програми Visa Global Service Quality Performance Awards, ПриватБанк відзначений нагородою в номінації Chargeback–to Sales Ratio-Non-Fraud Chargeback, Acquirer (найменьша частка спірних і шахрайських транзакцій в торговому обороті еквайєра).

«Компанія Visa зазначає найбільш передові банки світу за їх послідовні зусилля для забезпечення надійності і безпеки транзакцій, - зазначив у супровідному листі до нагороди Томмі Якобс, керівник глобальної служби підтримки клієнтів Visa. - Саме виключна якість обслуговування, особливо в роздрібної банківської діяльності, де від ефективності роботи не в останню чергу залежить довіра споживачів до безготівкових розрахунків, допомагає ПриватБанку зберігати лідерство на ринку".

Програма Visa Service Quality Performance Award існує понад 20 років. У рамках програми компанія Visa щорічно визначає найкращий у світі банк по кожній з категорій і нагороджує фінансові установи та процесингові компанії всього світу за високу якість послуг, що надаються держателям карток Visa і торгово-сервісним підприємствам. Нагорода Visa Service Quality Performance Awards призначена для заохочення банків, кращих за операційними показниками, в тому числі мінімізації рівня шахрайства та якісної роботи з претензіями клієнтів.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org