Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/un-ekonom-sti-zhitomirschini-otrimali-podarunki-v-d-un-orbanku_b-643_sid-cddfc7c4f479ebbe308405cde46a91c9.html

Автор:  Meri Press [ 16 окт 14, 11:02 ]
Заголовок:  Юні економісти Житомирщини отримали подарунки від ЮніорБанку

У Житомирі відбувся турнір Юних економістів. Позмагатися за першість і можливість відстоювати честь регіону до Житомира з’їхалися учні 8-11 класів - талановиті економісти з усієї області, всього 11 команд.
“Турнір юних економістів є вже певною традицією. Четвертий рік поспіль ми шукаємо обдаровану молодь, - розповідає голова журі турніру, кандидат економічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри “Фінансів та аудиту” Житомирського державного технологічного університету Ірина Литвинчук. - Турнір проводиться у формі раундів. Кожен раунд включає виступи трьох учасників - доповідача, опонента і рецензента. ”

Завдання для Турніру юних економістів розробляється на рівні Міністерства освіти і науки України. Відбіркові етапи спочатку проходять на районному рівні, потім на обласному. Команда-переможець із регіону вирушає на всеукраїнський етап турніру для палких економічних дискусій і право бути першими серед юних економістів усієї країни.
ЮніорБанк Житомирського регіонального управління ПриватБанку підтримує активну позицію молоді у пізнанні та відстоюванні економічних прав. Саме тому ЮніорБанк також вирішив долучитися до заходу та подарував учасникам Обласного турніру юних економістів цінні подарунки.

“Дуже приємно, що наша молодь прагне розвиватися і робити свій вклад у економічне благополуччя нашої країни, - відзначає керівник напрямку ЮніорБанк Житомирського регіонального управління ПриватБанку Сергій Карпець. - Ми у свою чергу будемо раді підтримати фінансово обдаровану молодь області та запросити усіх учасників турніру до Школи фінансового успіху”.

Кожна команда Обласного турніру юних економістів представляла свій погляд на ту чи іншу економічну проблему, способи виходу країни із кризи, моделі економічного розквіту нашої держави. Та з усіх виступів знайшлося дещо спільне - це прагнення молоді до економічної незалежності України.

“Ми сьогодні тут, щоб довести, що нам не байдуже на долю країни. Що ми знаємо, вміємо і зможемо її розвивати. Можливо десь потрібні інвестиції, можливо десь потрібні доопрацювання, але думаю все у нас, українців, вийде”, - каже бердичівлянка Олена.

За підсумками усіх раундів переможні місця серед команд-учасників Обласного турніру юних економістів розподілились так:

1. “Золотий запас” (Бердичів)

2. “Дивіденди” (Новогуйвинськ) та “Максимум” (Коростишів).

3. “Креатив” (Овруч), “Інфляція” (Новоград-Волинський) та “Житичі” (Житомир).

ЮніорБанк - освітня програма для українських школярів, спрямована на підвищення їх фінансової грамотності. ЮніорБанк завжди підтримує заходи, що сприяють розвитку економічної обізнаності нашої молоді. Нагадуємо, що сьогодні по усій Житомирщині ЮніорБанк проводить для школярів БізнесШколи. Стати другом ЮніорБанку та дізнатися більше про фінанси та банківську систему можна на офіційному сайті програми - www.junirbank.ua .

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org