Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/stab-lna-robota-privatbanku-p-dtverdzhena-m-zhnarodnim-agenstvom_b-1005_sid-2631a13dfb3fc7c4095942c6f20e3e16.html

Автор:  Meri Press [ 06 ноя 15, 16:41 ]
Заголовок:  Стабільна робота ПриватБанку підтверджена міжнародним агенством

Міжнародне агентство Fitch підтвердило рейтинг сек'юритизованих єврооблігацій ПриватБанку, який на 5 позицій вищий від рейтингу України.

Як повідомляється в офіційному зверненні Fitch, підтвердження рейтингу облігацій ПриватБанку на п’ять значень вище від рейтингу суверенних облігацій України («RD») пов’язане з формуванням банком резервного фонду, що перевищує зобов’язання за облігаціями, та стабільною роботою банку, який є лідером банківського ринку України.

«ПриватБанк є системно важливим для фінансової системи та найбільшим ощадним спеціалізованим банком, що обслуговує 34% вкладів населення країни. Регулятор здійснює постійний моніторинг діяльності через кураторів і приділяє особливу увагу всім системним банкам. Зараз ПриватБанк виконує нормативи ліквідності, працює в звичайному режимі та безперебійно обслуговує клієнтів», – зазначив перший заступник Голови НБУ Олександр Писарук.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org