Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/privatbank-zb-lshiv-kap-tal-na-220-mln-dolar-v_b-1018_sid-1da3c0695308665b8462b9f613dce616.html

Автор:  Meri Press [ 01 дек 15, 11:53 ]
Заголовок:  ПриватБанк збільшив капітал на 220 млн доларів

ПриватБанк збільшив свій регулятивний капітал на 220 млн дол. США завдяки успішній угоді на міжнародних ринках з продовження субординованого боргу. Як повідомили в банку, завершення угоди дозволило ПриватБанку наростити капіталізацію та збільшити показники адекватності капіталу майже до 12% (11,87%) за встановленого НБУ мінімального рівня достатності капіталу в 10%.

«Практично всі інвестори віддали голоси за продовження цієї угоди, – заявив Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Угода вдала, вигідна для банку, фактично йдеться про 10 млрд грн! Частина цих коштів, понад 5 млрд грн – це кошти, які йдуть у капітал банку».
За даними НБУ, збільшення капіталу за рахунок угоди з міжнародними інвесторами дозволить ПриватБанку в повному обсязі завершити програму капіталізації, узгоджену з НБУ за результатами стрес-тестування в рамках домовленостей України та Міжнародного валютного фонду.

«Банк виконав усю програму з рекапіталізації, яку було узгоджено. За стрес-тестуванням потрібно було внести 8,2 млрд грн, і банк зробив це», – заявила голова НБУ Валерія Гонтарева.

Нарощування капіталізації ПриватБанку вітали й найбільші міжнародні партнери, які відзначають, що це відкриває нові можливості не тільки для самого банку, але й усього українського фінансового ринку.
«Visa вже майже 20 років активно співпрацює з ПриватБанком. Ми пишаємося, що саме з ПриватБанком уперше запропонували українським споживачам цілу низку нових платіжних продуктів і рішень, серед яких послуга переказу грошей з картки на картку Visa, cервіс Verified by Visa і перші мобільні термінали – mPOS, – зазначила Менді Лемб, генеральний менеджер з розвитку бізнесу Visa в групі країн СНД і Південно-Східної Європи. – Український ринок пропонує значні можливості для розвитку електронних платежів та інновацій, і ми маємо намір і надалі працювати з ПриватБанком над впровадженням нових платіжних рішень в інтересах українських споживачів».

Як уже повідомлялося, 13 листопада міжнародні інвестори схвалили пропозиції ПриватБанку про продовження угоди синдикованого кредиту, що дозволить банку направити залучені кошти на збільшення регулятивного капіталу, який з урахуванням інвестицій акціонерів банку становитиме 220 млн дол. США. Окрім того, позитивні результати переговорів з кредиторами дозволять продовжити до 2018 року погашення євробондів банку на суму 200 млн дол. США.

Таким чином, з боку міжнародних інвесторів ПриватБанк отримав підтримку на суму 10 млрд грн.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org