Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/privatbank-zapustiv-natc-onalnu-programu-p-dtrimki-torg-vl_b-1052_sid-93373d69206975c8bf45664152283b2c.html

Автор:  Meri Press [ 18 мар 16, 15:30 ]
Заголовок:  ПриватБанк запустив національну програму підтримки торгівлі

ПриватБанк запустив в Україні національну програму підтримки торгових і сервісних підприємств, що дозволить збільшити обсяги продажів товарів і послуг за допомогою технології «Миттєва розстрочка». Як повідомили в банку, у рамках програми інтегровано можливість продажу товарів у розстрочку в усі POS-термінали. При цьому в разі оформлення розстрочки продавець отримує на свій рахунок повну суму покупки відразу.

«Миттєвою розстрочкою можуть користуватися понад 13 млн клієнтів ПриватБанку. З досвіду наших партнерів, можливість оплати покупок частинами дозволяє збільшити товарообіг на 15% в перший же місяць після встановлення торгового термінала банку, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Покупець може миттєво оформити розстрочку в терміналі, а торговець відразу отримає на свій рахунок повну суму покупки».

Щоб організувати продаж товарів або послуг у кредит, торговій точці достатньо просто встановити POS-термінал ПриватБанку. Як зазначають у банку, увесь процес установки сервісу еквайрингу триває кілька робочих днів. При цьому еквайринг ПриватБанку також дає торговим точкам унікальну можливість повністю автоматизувати приймання та облік платежів і залучати клієнтів додатковими знижками або персональними акціями в рамках програми лояльності «Бонус Плюс».

ПриватБанк є лідером в Україні з розвитку мережі POS-терміналів. Сьогодні в українських торгових точках працює 119 тис. терміналів банку. У кожному другому магазині, де встановлено POS-термінал ПриватБанку, у разі оплати карткою можна отримати бонус (до 20% від вартості покупки).

Підключитися до еквайрингу ПриватБанку можна будь-яким зручним способом: на сайті банку, у «Приват24 для бізнесу» (меню «Послуги» > «Еквайринг» > «Заявка на підключення») або найближчому відділенні.

Щомісяця українці купують за допомогою програми «Миттєва розстрочка» товарів на суму понад 175 млн грн. Ця послуга дозволяє суму будь-якої покупки розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформлюється автоматично біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org