Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/privatbank-dopomozhe-z-v-dpochinkom-na-prirod_b-880_sid-0e678d0a00026e7fa555357115a30a4d.html

Автор:  Meri Press [ 15 апр 15, 09:30 ]
Заголовок:  ПриватБанк допоможе з відпочинком на природі

З ПриватБанком можна швидко приготуватись до сезону пікніків і походів на природу.

У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже сім місяців працює спеціальний “Магазин”, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет.

Наближається пора поїздок на природу. Крім продуктів харчування, такі поїздки потребують безлічі речей, необхідних для відпочинку на свіжому повітрі.

Через “Магазин” ПриватБанку можна купити все потрібне для поїздки на природу – від мангалу, шампурів, намету, спального мішка до спеціального рюкзака, казана, якісного взуття та одягу, дощовика, ліхтарика, ковдри, різних мотузок тощо.

Придбати необхідне для виходів на природу і тривалих подорожей можна в усіх світових інтернет-магазинах у розстрочку або ж скористатись можливістю оплатити товар частинами.

Купивши якісне приладдя для походу у розстрочку до 24 місяців, покупець буде сплачувати невелику щомісячну комісію – 2,5% від вартості товару. Тобто, якщо покупець купує одяг на 1000 грн – комісія кожен місяць складатиме 25 грн.

“Магазин” працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити розстрочку та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Партнер відправляє товар у “Магазин”, а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у “Магазині”. Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

“Магазин” пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі тільки за останніх три місяці сервісом “Магазин” скористались близько 250 покупців.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org