Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/privatbank-dopomozhe-pridbati-novor-chn-podarunki-dlya-r-dnih_b-1025_sid-bbd702542b527cd23ff13bc7ca02a643.html

Автор:  Meri Press [ 31 дек 15, 16:41 ]
Заголовок:  ПриватБанк допоможе придбати новорічні подарунки для рідних

Період новорічних свят стрімко наближається і постає питання, де придбати якісні, оригінальні і недорогі подарунки своїм рідним.Можна обходити магазини у пошуках потрібних речей, а можна не гаяти часу і швидко все придбати та ще й в розстрочку через “Магазин” ПриватБанку. У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже понад рік працює спеціальний “Магазин”, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет.

Для того, щоб зекономити і час, і гроші, у спеціальному “Магазині” ПриватБанку експерт з інтернет-продажів розповість клієнту про всі акції та систему знижок у перевірених інтернет-магазинах.

Обрати одяг, сувеніри, техніку, прикраси до зимових свят можна в усіх світових інтернет-магазинах у розстрочку або ж скористатись можливістю оплатити товар частинами.

Купивши, наприклад, сковорідку в розстрочку до 24 місяців, покупець буде сплачувати невелику щомісячну комісію – 2,5% від вартості товару. Тобто, якщо сковорідка коштує 1000 грн - комісія кожен місяць складатиме 25 грн.

“Магазин” працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити розстрочку та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Партнер відправляє товар у “Магазин”, а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у “Магазині”. Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах - від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

“Магазин” пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі за останніх чотири місяці сервісом “Магазин” скористались майже 500 покупців.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org