Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/pokupki-na-rozetka-mozhna-bezkoshtovno-d-liti-na-chastini_b-1172_sid-48238dc311516d60a22cd4d3afeed095.html

Автор:  Meri Press [ 07 сен 16, 11:32 ]
Заголовок:  Покупки на Розетка можна безкоштовно ділити на частини

Клієнти Розетка тепер зможуть купувати товари в розстрочку, оплачуючи на сайті тільки частину покупки. Найбільший український інтернет-магазин і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування «Оплата частинами», що дає можливість миттєво оформляти розстрочку просто на сайті розетка.ua. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування «Оплатою частинами» для покупця безкоштовне.
«Я та багато моїх друзів часто купуємо товари в Розетка, тому я дуже задоволений, що саме в цьому магазині можна не тільки миттєво оформити покупку, але й купувати товари в розстрочку без переплат, – говорить керівник проекту «Оплата частинами» ПриватБанку Євген Васильцов. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо лише картки ПриватБанку. Оформити розстрочку можна навіть о 3-й ночі, не встаючи з дивана, а отримати покупку можна в нашому поштоматі у відділенні банку».
Щоб оформити покупку в Розетка у розстрочку, покупцеві достатньо вибрати товар на сайті магазину, спосіб оплати – «Оплата частинами», і зазначити реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, який надходить на мобільний телефон клієнта, отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.
На сьогодні сервіс безпроцентного кредитування «Оплата частинами» ПриватБанку працює в більшості українських мереж із продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття тощо.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org