Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/meshkantc-zhitomirschini-schom-syatcya-sebe-strahuut_b-826_sid-ad69b6b88269a18d715933da070dd9fe.html

Автор:  Meri Press [ 23 фев 15, 08:47 ]
Заголовок:  Мешканці Житомирщини щомісяця себе страхують

На Житомирщині через ПриватБанк понад чотири тисячі людей щомісяця оформлюють страховку від нещасних випадків і убезпечують себе навіть від капризів погоди.

Особливо травмонебезпечним періодом для мешканців Житомира та області є зима, коли ризик отримати травму зростає в декілька разів у зв’язку зі слизькими дорогами і борульками. ПриватБанк пропонує просте та ефективне рішення – страхування.

Не обов’язково витрачати великі кошти для того, щоб застрахувати себе. Із страховкою “Захист на кожен день” від ПриватБанку можна сплачувати щомісяця лише мінімально 10 грн, а у разі ушкодження – отримати виплату до 25 тис. грн.

Крім цього, можна оформити страховку і на більшу суму. Сплачуючи щомісяця 20 грн, при виникненню нещасного випадку компенсація складатиме до 50 тис. грн, а вносячи кожен місяць по 50 грн, клієнт має змогу отримати страхову виплату до 125 тис. грн.

Для оформлення страховки потрібно звернутись у будь-яке із 65 відділень ПриватБанку в Житомирській області або подати заявку самостійно на сайті privatbank.ua чи Приват24.

Страховка діє рік по всьому світу, а виплата грошової компенсації здійснюється протягом одного дня. При цьому, у 63,5% випадків час від подачі заявки до фактичного зарахування суми виплати на карту клієнта складає всього 2 години і в 99% випадків – до 8 годин.

Як засвідчує практика, у разі ушкодження застрахований постраждалий не тільки забезпечує собі кошти на оплату медичних послуг, а й отримує вагому фінансову підтримку на період тимчасової недієздатності.

Проект здійснюється партнером ПриватБанку – страховою компанією «Інгосстрах».

У 2014 році через ПриватБанк оформлено 600 тис. договорів страхування від нещасних випадків на загальну суму 172 млн грн. Лише за грудень 2014 року страхові виплати склали 68 млн. грн.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org