Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/kom-s-ya-za-oplatu-komunalnih-platezh-v-u-privatbanku-nezm-nna_b-1166_sid-78c6edc4019ef746893ee033bc81078d.html

Автор:  Meri Press [ 05 сен 16, 11:23 ]
Заголовок:  Комісія за оплату комунальних платежів у ПриватБанку - незмінна

Напередодні нового опалювального сезону низка банків й інших установ підвищують комісії за оплату комунальних платежів. У ПриватБанку комісія залишається незмінною і мінімальною.

Інформація про підвищення комісії за оплату комуналки з’явилася на тлі збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Перш за все, це стосується традиційних каналів оплати, якими зазвичай користуються найбільш сумлінні платники - пенсіонери. Керівництво установ, через які проходять ці платежі, пояснюють таке підвищення збитковістю цієї послуги. Залежно від угод із комунальними підприємствами пропонується підвищити комісію від 1,5% до 5%, або не менш 3-4 гривень за кожен платіж. У разі бездоговірних платежів комісія для споживачів становитиме 1% від суми платежу, але не менше 7 гривень за кожен окремий платіж.

Тим часом, у ПриватБанку повідомляють, що їхня комісія не зміниться. Наприклад, у Житомирі послуги водоканалу, обленерго та теплопостачання можна сплачувати взагалі без комісії, тобто - безкоштовно. Існує лише комісія за послуги газопостачання. Вона складає 3 гривні при сплаті через касу відділення, 2 гривні при сплаті в терміналі самообслуговування і 1 гривню - через Інтернет-банк Приват24. Однак пенсіонери і тут мають пільгу. Щомісяця будь-які комунальні послуги в розмірі до 2000 гривень незалежно від каналу оплати у ПриватБанку пенсіонери можуть сплачувати безкоштовно.

“Звичайні платники теж можуть уникнути комісії при сплаті за газопостачення, - радить керівник напрямку масових платежів Житомирського РУ ПриватБанку Олександр Вербельчук. - Для цього лише треба підключити послугу “Регулярні платежі” у Приват24. Послуга дозволяє взагалі забути про клопіт сплачувати будь-які платежі. Банк буде це робити автоматично з картки, яку визначить клієнт. Послуга абсолютно безкоштовна”.

У Житомирській області працює 59 відділень та 401 термінал самообслуговування ПриватБанку.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org