Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-989_sid-6e94efde40b1d4c6762d0c91cee2b318.html

Автор:  Meri Press [ 23 сен 15, 14:49 ]
Заголовок:  У житомирських мінімаркетах “Два перця” можна розраховуватись

У Житомирі збільшується кількість закладів, у яких можна розрахуватись за покупки без готівки. Відтепер є можливість придбати продукти за допомогою картки у мережі мінімаркетів “Два перця”, адже ПриватБанк встановив у магазинах платіжні термінали для безготівкових розрахунків.

“Два перця” проявили неабияку лояльність до своїх клієнтів. Дбаючи про підвищення якості обслуговування, мінімаркет надає житомирянам гарну можливість купувати хліб, овочі, фрукти, крупи без будь-якої готівки” - розповідає керівник напрямку “Еквайринг” Житомирського РУ ПриватБанку Євген Кравчук.

За словами Євгена Кравчука, у свою чергу ПриватБанк встановив у мережі “Два перця” POS-термінали, у яких можна здійснювати оплату картками будь-якого банку України.

Продуктові магазини мережі “Два перця” знаходяться у Житомирі за адресами: вул. Бердичівська, 35, м-н. Перемоги,1, вул. Перемоги,12, вул. Шевченка, 16 і вул. Шевченка, 24. Тут можна придбати напої та продукти харчування. У магазинах діє дисконтна програма та система знижок.
ПриватБанк продовжує розширювати мережу платіжних терміналів.

Можливість безготівкових розрахунків у торговій мережі та у сфері послуг є кращим зразком європейських інновацій. Нагадаємо, що на Житомирщині навіть мешканці значної частини сіл можуть розраховуватися у місцевих магазинах без готівки. У сільських закладах працює понад 450 POS-терміналів ПриватБанку.

Наразі, з урахуванням великих районних центрів - Коростень, Коростишів, Бердичів, Малин, Овруч, Новоград-Волинський, у районнах Житомирської області працює понад 870 POS-терміналів.

Лідерами по кількості терміналів є Радомишль - 68, Баранівка - 60, Олевськ - 56.

Крім того, житомиряни можуть оцінити переваги безготівкового розрахунку і у великих мережах "Полісся Продукт", аптек "Санітас", "Первоцвіт-фарм", "Океан фарм".

На сьогоднішній день в області працює 61 відділення, 228 банкоматів і понад 390 терміналів самообслуговування ПриватБанку.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org