Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-956_sid-07ea4690c2e30d03ab8e4dacb90a6f67.html

Автор:  Meri Press [ 24 июл 15, 11:17 ]
Заголовок:  В Україні запустили простий сервіс підтримки онлайн-ЗМІ

В Україні запустили простий і зручний сервіс widget.privatbank.ua для регулярної підтримки громадських організацій, онлайн-медіа, благодійних фондів і волонтерів. Як повідомляють розробники сервісу – інтернет-журнал Platfor.ma і ПриватБанк, головна перевага сервісу в тому, що тепер читачі та благодійники можуть підтримати організації, яким довіряють, щомісячними регулярними платежами.

Організації, групи волонтерів і медіа можуть самі створювати форму для приймання платежів і розміщувати її на своїх веб-сайтах. Завдяки цьому читачі ЗМІ та благодійники зможуть щомісяця перераховувати на користь організації будь-яку фіксовану суму, що буде автоматично списуватися з їхніх банківських карток.

«Це найважливіший за останні роки крок у напрямку підтримки та розвитку незалежної вільної преси в Україні. Новий сервіс – перший реальний і доступний кожному спосіб монетизації інтернет-ресурсів та онлайн-ЗМІ на регулярній основі, що не потребує додаткового налаштування сайтів і підключення складних механізмів оплати, – пояснює один з розробників сервісу, маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Якщо читачу подобаються матеріали інтернет-журналу, він хоче підтримати благодійну організацію або спільноту волонтерів, то тепер достатньо один раз налаштувати регулярний платіж і допомагати постійно».

«Тепер онлайн-видання та блогери зможуть отримувати регулярну підтримку від читачів, які їм довіряють. Наприклад, інтернет-журнал Platfor.ma вже інтегрував цей віджет під кожним матеріалом, – говорить засновник ресурсу Олександр Акименко. – Окрім цього, сервіс допоможе волонтерським, громадським організаціям і фондам, що зараз змушені постійно звертатися до людей, збираючи одиночні внески. Регулярні платежі допоможуть стати серйозною підтримкою на постійній основі».

Для підключення до сервісу користувачам достатньо ввести свій номер телефону та приєднатися до оферти, що працює без паперових договорів і зайвої бюрократії. Отримання коштів можливе на платіжну картку або банківський рахунок у будь-якому українському банку. На кредитну картку або рахунок у ПриватБанку гроші зараховуються без комісії.

Налаштувати приймання платежів на сайті можна за допомогою зручного конструктора, що дозволяє за декілька хвилин створити свою кнопку або форму для приймання платежів і вставити код на свій ресурс.

Сертифікати Verified by Visa і MasterCard SecureCode підтверджують високу надійність проведення платежів, а система One-time password і моніторинг платежів захищають користувачів від шахрайства 24/7.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org