Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-950_sid-e2588837070e37adb7edf9d54a6c45d5.html

Автор:  Meri Press [ 20 июл 15, 09:04 ]
Заголовок:  Топ-5 незвичних покупок через “Магазин” ПриватБанку

У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже майже 11 місяців працює спеціальний “Магазин”, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет.
Встроенное изображение 1

Крім найпопулярніших товарів, мешканці Житомира вже встигли випробувати “Магазин” і незвичними покупками. За результатами роботи спеціального “Магазину” в Житомирі можна виділити топ-5 незвичних покупок в Інтернеті через ПриватБанк.

Металошукачі.
Автомобільні шини.
Електрокультиватор.
Меблі.
Кава, чай.

За словами спеціаліста по обслуговуванню клієнтів – експертом з інтернет-продажів Житомирського РУ ПриватБанку Віти Ювченко, все більше українців віддають перевагу здійсненню купівель в Інтернеті. В онлайн-магазині є безліч переваг. Серед них, наприклад, знайти потрібну річ у мережі можна за пару хвилин, а ціни набагато нижчі, ніж у звичайних магазинах. Також можна вибрати зручний спосіб оплати та доставки.

Найчастіше житомиряни цікавляться ноутбуками, фотоапаратами, телефонами, телевізорами, парфумами, прасками, одягом. Однак, вже переконались, що через “Магазин” ПриватБанку можна знайти та купити і незвичні товари.

«Магазин» працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Після чого банк за бажанням клієнта допомагає оформити кредит, партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазині». Якщо ж клієнт хоче повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

«Магазин» пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. На будь-який товар, який придбано в «Магазині», видається гарантія. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі тільки за останні чотири місяці сервісом «Магазин» скористались понад 425 покупців.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org