Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-823_sid-635421a3c1fc8c52037121c2274e538e.html

Автор:  Meri Press [ 19 фев 15, 09:56 ]
Заголовок:  Що найчастіше купують житомиряни в Інтернеті – топ-5 покупок

У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже майже шість місяців працює спеціальний “Магазин”, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет. Якими ж товарами цікавляться житомиряни і що найчастіше купують через “Магазин” ПриватБанку?

За словами спеціаліста по обслуговуванню клієнтів – експертом з інтернет-продажів Житомирського РУ ПриватБанку Віти Ювченко, ще більше людей почало звертатись і здійснювати покупки через “Магазин” ПриватБанку в усіх світових інтернет-магазинах.

Найчастіше житомиряни обирають товари, які в інтернет-магазинах значно дешевші, ніж у звичайних магазинах, або ті, на пошук яких у звичайних магазинах потрібно потратити безліч часу.

За результатами шести місяців роботи спеціального “Магазину” в Житомирі можна виділити топ-5 покупок в Інтернеті через ПриватБанк.

1. Чохли на мобільний телефон. В інтернет-магазинах такий товар фактично в чотири рази дешевший, ніж у звичайному магазині.

2. Телефони (смартфони).

3. Телевізори.

4. Одяг із Китаю.

5. Парфумерія.

Цікавляться житомиряни також і ноутбуками, фотоапаратами, чайниками, прасками тощо.

“Магазин” працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Після чого банк за бажанням клієнта допомагає оформити кредит, партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазині». Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

“Магазин” пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі тільки за останніх три місяці сервісом “Магазин” скористались майже 200 покупців.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org