Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1241_sid-434d34f9b505061dba5979a00e8c9618.html

Автор:  Meri Press [ 01 авг 17, 09:07 ]
Заголовок:  Найчастіше за кредитом на житло у ПриватБанк звертається молодь

На Житомирщині понад 75% всіх бажаючих отримати кредит на житло у ПриватБанку - молодь до 35 років. Про це повідомив керівник бізнесу “Споживче кредитування” Житомирського РУ ПриватБанку Олександр Торчук.

“Влітку у ПриватБанку відновили програму з іпотечного кредитування і 21 червня на Житомирщині у банку оформили перший в Україні кредит на житло. Попит на іпотечне кредитування у Житомирі відчувався від першого дня відновлення програми. Найчастіше звертається молодь віком до 35 років - 75-80% усіх звернень і заявок, на другому місці за зверненнями люди середнього віку - 20-25%”, - розповів Олександр Торчук.

Перевірка пакету документів, які надає бажаючий взяти кредит на житло, і погодження власне самого кредиту займає 2-3 дні. Якщо клієнт надає неправильні документи чи відсутні якісь документи, то, звісно, він витрачатиме додатковий час на формування нового пакету документів. Для того, щоб цього уникнути, можна попередньо проконсультуватись у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Умови надання кредиту на житло у ПриватБанку прозорі і не містять жодних прихованих комісій. Зокрема, на вживане житло процентна ставка (відсотків річних) становить 22,9%. Строк кредитування - до 240 місяців, а аванс (перший платіж) - 25%. Також є можливість достроково погасити позику без додаткових комісій. При цьому клієнт лише виграє, оскільки відсотки будуть меншими, бо нараховуються на залишок суми кредиту.
Важливою інформацією для жителів області є й те, що при сплаті авансу у розмірі понад 25% від суми позики, довідка про доходи не потрібна.
Крім того, скористатись іпотечним кредитуванням можуть не лише клієнти ПриватБанку.

Всі бажаючі отримати оселю у кредит можуть звертатись за консультацією у відділення ПриватБанку або ж за телефоном (096) 249-99-00 - Юрій Солоп.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org