Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1223_sid-9db60f5448bdbf93a97a7610d49ec076.html

Автор:  Meri Press [ 23 фев 17, 16:52 ]
Заголовок:  Екскурсії у колл-центр ПриватБанку

Житомирські школярі побували на екскурсії у колл-центрі ПриватБанку. Побачити, як працюють оператори контактного центру, і спробувати самостійно приймати змодельовані дзвінки мали змогу 30 юніорів Житомирської школи №19.

“Поки інші чують у телефоні “Доброго дня! Вас вітає ПриватБанк. Чим можу бути Вам корисний?”, житомирські школярі спостерігають за роботою контакт-центру ПриватБанку із середини та самі пробують відповідати на тестові дзвінки з питаннями, які виникають у наших клієнтів. Учнів 19-ї школи, які завітали у колл-центр, розділили на дві команди. Їм не лише розповіли про колл-центр, банківські продукти й послуги, показали роботу операторів, а й дозволили відчути себе у ролі оператора”, - зазначила керівник напрямку ЮніорБанк у Житомирському РУ ПриватБанку Ірина Тарасюк.

За її словами, здобутий досвід під час екскурсії дає дітям нові корисні фінансові знання, підвищує самооцінку, допомагає набути навичок спілкування та вирішення різноманітних питань.

“Я у захваті від екскурсії, особливо від колективу контакт-центру. Багато цікавого дізналась. Для мене було відкриттям, скільки всього треба знати, щоб працювати оператором. Сподобалось, що сама могла відповісти клієнту, якого зображав працівник колл-центру”, - поділилась враженнями школярка Катя.

Учні інших житомирських шкіл, гімназій також можуть відвідати екскурсії у колл-центрі ПриватБанку. Для цього потрібно зателефонувати чи написати керівнику напрямку ЮніорБанк у Житомирському РУ ПриватБанку Ірині Тарасюк - (067) 289 96 58, zr260380tis@gmail.com

Нагадуємо, у Житомирі вже декілька місяців також працює квест-кімната “Загублені у банку”. Батьки юних житомирян мають змогу відволікти своїх дітей від комп’ютерних ігор і привчити їх до розвиваючих інтелектуальних розваг. Квест-кімната розташована у приміщенні Житомирського регіонального управління ПриватБанку за адресою вул. Перемоги, 99.

Для участі у квесті потрібно звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у батьків і карти ЮНІОРА у дітей.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org