Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1212_sid-2df9b65a0913e65ed5842180f88ba156.html

Автор:  Meri Press [ 03 фев 17, 11:48 ]
Заголовок:  Понад 10 млн грн заробітної плати авансував бюджетникам Житомира

Щоб бюджетники отримували зарплату вчасно, ПриватБанк із власних коштів зараховує гроші на зарплатні картки своїх клієнтів. Авансування дозволяє бюджетним організаціям своєчасно виплачувати зарплату своїм працівникам, якщо гроші від держави надходять із запізненням. Для цього ПриватБанк за рахунок власних резервів зараховує кошти на карти клієнтів до надходження грошей від держказначейства.

Такий крок назустріч клієнтам ПриватБанк робить, розуміючи непросту ситуацію у країні. Коли через бюджетний дефіцит державні субвенції на зарплату педагогам, лікарям, правоохоронцям інколи затримуються на півтора-два тижні.

Лише протягом грудня 2016 року 24 бюджетні організації у Житомирській області скористались можливістю авансувати заробітну плату через ПриватБанк. Серед цих організацій - 15 дитячих навчальних закладів м. Житомира, співробітники яких отримали заробітну плату вчасно, незважаючи на затримки фінансування з держказначейства.

«ПриватБанк авансує бюджетників без будь-яких комісій. Це виключно прояв партнерських відносин. Об’єм авансування заробітної плати бюджетним організаціям України протягом грудня 2016 року склав понад 150 млн гривень. Ми і надалі будемо намагатись підтримувати бюджетників», - зазначив заступник директора - керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Давидюк.

На сьогоднішній день на Житомирщині ПриватБанк обслуговує 139 тисяч зарплатних карт. Для зручності клієнтів, ПриватБанк відмінив комісію при знятті готівки у банкоматах інших банків. Власники зарплатних і соціальних карток ПриватБанку можуть безкоштовно знімати готівку в банкоматі будь-якого українського банку.

Загалом на Житомирщині працює 59 відділень, понад 230 банкоматів і більш, ніж 400 терміналів самообслуговування ПриватБанку.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org