Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1208_sid-9b099ef8e247b54e0d76463a0aa76805.html

Автор:  Meri Press [ 03 фев 17, 10:32 ]
Заголовок:  Кар'єра операторів колл-центру ПриватБанку

Ввічливість, наявність англомовних операторів, знання продуктів і послуг, оперативна допомога й навчання клієнтів - таким колл-центри вже не дивують. Контактний центр ПриватБанку не лише дотримується всіх стандартів у роботі, а й готує висококваліфікованих кадрів для роботи у банку.

Щомісяця один оператор колл-центру, який протягом тривалого часу показує найліпші результати, за бажанням переходить працювати у відділення банку.

За словами керівника житомирського контактного центру Аліси Лисюк, обмежень по віку операторів у колл-центрі ПриватБанку немає, однак найчастіше виявляють бажання працювати операторами саме студенти й випускники ВУЗів. Для молодих людей навчання й перспектива кар’єрного росту є дуже важливою складовою у роботі.

“У першу чергу контактний центр створений для допомоги клієнтам. По-друге, набираючи людей на роботу, ми розповідаємо їм про всі банківські продукти і в подальшому оператори можуть переходити працювати та розвиватись у відділення банку. Понад 120 операторів колл-центрів ПриватБанку по всій Україні за рік "виросли" до працівників відділень. Нині вже двоє колишніх працівників і Житомирського регіонального підрозділу контакт-центру продовжили свою кар’єру у відділеннях банку. Переконана, що досвід роботи у колл-центрі, база знань, професійність і цілеспрямованість дозволять таким працівникам і надалі розвиватись у банківській сфері та сприяти зміцненню економіки України”, - зазначила Аліса Лисюк.

Чому оператор колл-центру кращий кандидат для роботи у відділенні?

1. Розвинуті навики soft-skills - робота із запереченнями і конфліктними клієнтами, клієнтоорієнтованість, стресостійкість і т.д.

2. Має високий рівень підготовки (знання продуктів і послуг банку, навики володіння ПК) за рахунок проходження підготовки і безперервного навчання.

3. Знає і дотримується корпоративної етики банку, проявляє лояльність по відношенню до роботодавця. Оператор звик до виконання заходів регулярного менеджменту.

Нагадаємо, щоб дізнатись баланс за картками, поточний курс валют, здійснити платежі, придбати квитки, заблокувати чи розблокувати банківські картки й з інших питань житомиряни можуть звертатись за безкоштовним номером клієнтської підтримки 3700.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org