Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1182_sid-c2c92e9c6093077ed32d68a5cd4f6219.html

Автор:  Meri Press [ 11 окт 16, 15:07 ]
Заголовок:  ПриватБанк дарує вдвічі більше бонусів у житомирських закладах

Відразу у семи закладах Житомира можна смачно поїсти, придбати вікна для дому, квіти та позайматись спортом і ще й отримати подвійний бонус. У мережі кав’ярень, ресторанів, закладів дозвілля та магазинів із товарами для дому, які є партнерами ПриватБанку у програмі лояльності “Бонус Плюс”, діє акція.

У вересні-жовтні ПриватБанк надає більше бонусів у кафе “Три гусі”, м’ясному пабі “BEER BEEF”, в магазині вікна ВЕКА та в інших закладах, детальніше про які можна переглянути на сайті bonus.privatbank.ua.
Житомиряни мають змогу вечеряти з родинами, проводити ділові зустрічі, розважатись із друзями, оновлювати вікна у будинках й офісах і, оплачуючи страви, товари та послуги карткою ПриватБанку, отримувати 10% бонусів замість 5%, які зазвичай діють у цих закладах.

Бонуси зараховуватимуться на клієнтську картку ПриватБанку, зокрема, на спеціальний бонусний рахунок. Розрахуватися накопиченими бонусами є можливість у всіх торгових точках-партнерах програми. Переглянути інформацію про “Бонус Плюс” можна на сайті bonus.pb.ua. Доступний і спеціальний мобільний додаток “Бонус Полюс”. Там інформація про торгові точки, які є партнерами програми, їхні адреси та розташування на карті міста, а також розмір відсотку бонуса та залишок коштів на бонусному рахунку власника картки.

Крім цього, житомиряни, які полюбляють заняття спортом, мають змогу отримати абонементи у фітнес-клуб "FitCurves зі знижкою 50%. Потрібно зайти на сайт БонусПлюс у розділ “Купони” та, обравши місто Житомир, придбати купон лише за 15 грн. З цим купоном клієнти гарантовано отримують 50% знижку на клубну карту "FitCurves" + консультацію фітнес-експерта, на місячний безлімітний абонемент від фітнес-клубу "FitCurves", на школу управління вагою у фітнес-клубі "FitCurves".

Сервіс “Бонус Плюс” діє у магазинах-партнерах ПриватБанку. Специфіка сервісу полягає в тому, що за кожну витрачену гривню на спеціальний бонусний рахунок банк повертає клієнту від 1 до 20% від суми покупки.
На сайті “Бонус Плюс” можна підписатись на розсилку новин та оперативно дізнаватись про нові підключення та найкращі пропозиції у рамках програми лояльності.

Крім закладів у категорії “Ресторани і кафе”, на Житомирщині по сервісу “Бонус Плюс” виступають партнером ПриватБанку й інші заклади та установи - категорії “Здоров’я”, “Зовнішній вигляд”, “Продукти харчування”, “Готелі”, “Все для дому”, “Аксесуари”, “Електроніка”, “Транспорт”, “Автозаправки”, “Розваги”, “Товари для дітей”.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org