Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1181_sid-9115d28f2cec6f06523d76430ccb2928.html

Автор:  Meri Press [ 11 окт 16, 14:35 ]
Заголовок:  Працівники і клієнти ПриватБанку закупили медичне обладнання

Працівники та клієнти ПриватБанку закупили за власні кошти і передали медичне обладнання для обстеження дітей у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні.

Датчик Philips HD11 S12-4 вартістю 192 491 грн дозволяє розширити перелік ультразвукових обстежень, які виконуються в дитячій лікарні.
Зокрема, дає можливість обстеження серця у новонароджених дітей на сучасному рівні. Особливу ефективність прилад має при обстеженні глибоконедоношених та маловагових дітей навіть з вагою менше, ніж 1 кг.
“Головною метою використання приладу є своєчасне (при необхідності навіть у перший день після народження) виявлення вроджених вад серця. Це дає нам можливість вчасно направити дитину на кардіохірургічне лікування та врятувати життя”, - зазначив завідуючий відділенням ультразвукової діагностики Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Михайло Далека.

За останні 10 років в обласній дитячій клінічній лікарні виконано близько 75 000 обстежень серця. Новонароджені та діти віком до 1 року склали 30% від загальної кількості обстежених пацієнтів.

На сайті “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, фонд, є список дитячих будинків, якими опікується центр, звітність і ті, потреби, на які збирають кошти.

ПриватБанк дякує всім клієнтам і працівникам банку, які проявили небайдужість і пожертвували кошти на закупівлю медичного обладнання для обстеження дітей Житомирської області.

Благодійний фонд “Допомагати просто” працює вже кілька років. Фонд акумулює благодійні внески клієнтів і працівників ПриватБанку та розподіляє їх на кілька програм допомоги хворим дітям і бійцям АТО.

Діяльність фонду повністю відкрита і прозора. Зробити внесок можна в будь-якому банкоматі або терміналі ПриватБанку, у Приват24 чи на сайті blago.pb.ua. Кожна зібрана гривня – це шанс на життя.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org