Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/index_b-1126_sid-7f9540888e5745341dc0c1bff8a8ce11.html

Автор:  Meri Press [ 15 июн 16, 10:01 ]
Заголовок:  Квитки на поїзди у червні можна купити через ПриватБанк

Через ПриватБанк житомиряни можуть придбати квитки на додаткові поїзди, які “Укрзалізниця” призначила у дні святкування Трійці та Дня Конституції України.

Залізничні квитки є у будь-якому відділенні ПриватБанку, терміналі самообслуговування або в системі Приват24.

Укрзалізниця призначила на червень чотири додаткові поїзди з Києва в західному та північно-східному напрямках. У святкові дні через Житомирську область курсуватиме поїзд до Львова.

Зокрема, у західному напрямку до послуг пасажирів поїзди: № 192/191 Львів – Київ курсуватиме туди та зворотно 18, 20, 24 та 28 червня. Із Києва відправлення поїзда о 8:20 та прибуття до Львова о 16:43. Зі Львова відправлення о 13:02 та прибуття до Києва о 21:38. У поїзді купейні вагони та вагони класу люкс. Поїздом можуть скористатися також мешканці Коростеня, Новоград-Волинського та Шепетівки.

На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно 400 терміналів, у яких квиток можна купити цілодобово як за готівку, так і з пластикової картки, а також 59 відділень ПриватБанку, у яких працівники розкажуть про всі можливі варіанти по запланованому напрямку поїздки та допоможуть обрати потрібний.

Важливою перевагою купівлі залізничних квитків через ПриватБанк є можливість вибору вільного місця в будь-якому вагоні потяга, у той час як у касах вокзалів квитки продаються тільки в міру формування кожного з вагонів.

Електронний квиток не обов’язково обмінювати на оригінальний паперовий квиток – під час посадки на потяг досить показати провідникові роздруківку електронного квитка з QR-кодом, яку видає термінал і спокійно подорожувати до бажаного міста.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org