Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/cherez-magazin-privatbanku-mozhna-pridbati-knigi_b-1138_sid-f0fe25c8e5c3baea52768345f212ba20.html

Автор:  Meri Press [ 29 июн 16, 13:12 ]
Заголовок:  Через "Магазин" ПриватБанку можна придбати книги

В кінці червня українці відзначили День Конституції України, а власне саму книгу Конституція України, як й інші видання, можна з легкістю придбати через ПриватБанк.

У Житомирському відділенні ПриватБанку (відділення Глобал Сіті) вже понад півтора року працює спеціальний “Магазин”, в якому є змога придбати будь-який товар через Інтернет.
Через “Магазин” ПриватБанку можна купити від фантастики, детективів, прози, любовних романів, пригод, дитячих книг, поезії й драматургії до ділової літератури, довідників, спеціалізованих видань.

Придбати необхідні книги всіх авторів є змога в інтернет-магазинах у розстрочку або ж скористатись можливістю оплатити товар частинами.

Накупивши книг у розстрочку до 24 місяців, книгоман буде сплачувати невелику щомісячну комісію – 2,5% від вартості товару. Тобто, якщо клієнт обирає книгу за 100 грн – комісія кожен місяць складатиме 2,5 грн.

“Магазин” працює за дуже прозорою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити розстрочку та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Партнер відправляє товар у “Магазин”, а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у “Магазині”. Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

“Магазин” пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

У Житомирі тільки за останніх три місяці сервісом “Магазин” скористались близько 300 покупців.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org