Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/blagod-yn-st-bez-kom-s-y_b-824_sid-f6b01826cc102373be1828137df60917.html

Автор:  Meri Press [ 20 фев 15, 09:27 ]
Заголовок:  Благодійність без комісій

Благодійна організація, чи фізична особа, яка благодійно збирає кошти, наприклад, на лікування, може одержувати гроші на свій рахунок без жодних комісій.

За словами керівника напрямку “Кредитні карти” і “Gold-клуб” Житомирського РУ ПриватБанку Віталія Хоменка, одержувачу або його ріднім потрібно оприлюднити у ЗМІ, соцмережах інформацію про благодійний збір, з цією публікацією звернутись у відділення ПриватБанку. Подальші зарахування коштів на рахунок відбуватимуться без стягування комісійних відсотків.

ПриватБанк не знімає комісію з відправника за перерахування коштів з карти для виплат чи карти універсальна на інший рахунок. Разом із тим волонтерам, які збирають кошти на підтримку українських воїнів та інші благодійні цілі, компенсує банківські комісії під час обслуговування карток і рахунків, що використовуються для збору благодійних коштів.

Також великі волонтерські організації, які оперують бюджетом понад 100 тис. грн на місяць, отримають у ПриватБанку безкоштовне персональне VIP-обслуговування, щоб їх діяльність була максимально ефективною.

Безкомісійно перерахувати кошти на благодійність можна і через ТСО, натиснувши вкладку “благодійний внесок” і обравши організацію, якій перераховуєш кошти.

На території Житомирської області працює 65 відділень ПриватБанку і доступно понад 380 терміналів самообслуговування.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org