Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/meri-press/7-prichin-chomu-nternet-pokupki-zruchno-oderzhuvati-v-poshtomat_b-975_sid-c1340d7791557a1f22548e7da659742a.html

Автор:  Meri Press [ 08 сен 15, 15:04 ]
Заголовок:  7 причин чому інтернет-покупки зручно одержувати в поштоматі

Клієнти провідних українських інтернет-магазинів тепер можуть замовити доставку своїх товарів напряму в поштоматі ПриватБанку. Це можна зробити на сайті магазину або ж вибрати найближчий поштомат у переліку точок доставки поштових компаній. Як стверджують у банку, отримувати товари саме через поштомат значно зручніше та навіть вигідніше, ніж в офісі поштової компанії.

Сьогодні в Україні працює понад 1 400 поштоматів ПриватБанку у відділеннях банку та торгових центрах. Найближчий поштомат напевно знаходиться поряд з Вашим домом або офісом. А до кінця року мережа поштоматів ще збільшиться – поштовий сервіс самообслуговування буде працювати в кожному українському місті або селищі.
Зручний час отримання посилки з товаром можна вибрати самому. Режим роботи поштоматів залежить тільки від графіка роботи банківського відділення або торгового центру. Як правило, посилку в поштоматі можна забрати під час Вашої обідньої перерви або відразу після роботи.
Поштомати – не люди. Їм не потрібно обідати, вони працюють без перерв і завжди в доброму гуморі ). До поштоматів майже ніколи не буває черг, отримати куплений в Інтернеті товар тут можна швидше та комфортніше.
Броньована скринька поштомата, яку крім Вас відкрити не зможе більше ніхто, – це гарантія безпеки доставки товару та його збереження. Технології, які ми використовуємо, дозволяють гарантувати безпеку отримання посилок.
Одержати посилку в поштоматі – це сучасно та модно. До того ж користуватися поштоматами так само просто, як звичним нам усім банкоматом.
Поштомат обов’язково повідомить Вам, коли товар буде чекати Вас на місці. Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу надсилається SMS-повідомлення та електронний лист на e-mail, після чого можна забрати відправлення, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або ввівши номер телефону на сенсорному екрані.
Отримуйте та оплачуйте одночасно. Заплатити за доставку товару або оплатити його вартість післяплатою можна одночасно з відкриттям скриньки в поштоматі. Для цього навіть не потрібна готівка – оплатити доставку можна через термінал самообслуговування пластиковою карткою або готівкою. Увесь процес оплати та одержання посилки триватиме не більше хвилини.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org