Житомир - НашЖитомир.net


http://nashzhitomir.net/blog/lavinna/index_b-1007_sid-a2d15955075b7e98c005436668d27830.html

Автор:  LAVINNA [ 07 ноя 15, 21:17 ]
Заголовок:  Під прапором Великої Жовтневої соціалістичної революції

7 листопада житомиряни й гості міста на запрошення комуністів зібралися на площі Соборній в центрі міста, щоб відсвяткувати знаменну дату – 98-му річницю Великої Жовтневої соціалістичної революції. Крім того, в цей день відзначалося свято обласної партійної газети «Народ і Правда», тому настрій у людей був піднесений вдвічі, незважаючи на прохолодну погоду.
Урочистий мітинг відкрив головний редактор газети «Народ і Правда» Валерій Миколайович Левченко, який привітав присутніх зі святом і розповів історію газети, висловив занепокоєння соціально-економічною й політичною ситуацією в Україні. Потім працював народний мікрофон – кожен бажаючий міг вийти й виступити.
Люди різних професій, різного віку (наймолодшому 4 роки), різних політичних поглядів всі як один озвучили одні й ті ж проблеми: зубожіння народу, політичні репресії, розкол держави, катастрофічне падіння економіки, корупція… Цікаво, що підтримати комуністів прийшли навіть колишні члени «Правого сектору». Напевно, вже й вони все зрозуміли… Люди поступово об’єднуються навколо боротьби за ідеї соціальної справедливості, братерства, інтернаціоналізму.
Підходило багато людей, частина залишилась на мітингу, майже всі брали примірники газети «Народ і правда» та листівки, спілкувались з організаторами мітингу, висловлювали занепокоєння з приводу результатів останніх виборів.
Народ прозріває, народ невдоволений, народ починає думати і час правління нинішньої влади приходить до свого кінця – саме це показав мітинг.
Святкування річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції пройшло у всіх містах та райцентрах області. Народну пам'ять законами не витравити…

DSC_0216.JPG


DSC_0143.JPG


DSC_0148.JPG


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
www.phpbb.com

Blogs powered by User Blog Mod © EXreaction
www.lithiumstudios.org