Блогер › Meri Press


Meri Press
Аватара пользователя
призывник
Посты: 0
Регистрация: 11 сен 14, 10:29
Блог: Просмотр блога (409)

Календарь
- Январь 2018
+ Август 2017
+ Июль 2017
+ Май 2017
+ Февраль 2017
+ Январь 2017
+ Ноябрь 2016
+ Октябрь 2016
+ Сентябрь 2016
+ Август 2016
+ Июль 2016
+ Июнь 2016
+ Апрель 2016
+ Март 2016
+ Февраль 2016
+ Январь 2016
+ Декабрь 2015
+ Ноябрь 2015
+ Октябрь 2015
+ Сентябрь 2015
+ Август 2015
+ Июль 2015
+ Июнь 2015
+ Май 2015
+ Апрель 2015
+ Март 2015
+ Февраль 2015
+ Январь 2015
+ Декабрь 2014
+ Ноябрь 2014
+ Октябрь 2014
+ Сентябрь 2014

Поиск в блогах


Сorezoid і Amazon допоможуть банкам світу

29 июн 16, 13:23

Розроблена ПриватБанком хмарна операційна система Сorezoid оголосила про запуск у хмарі веб-сервісів Amazon (AWS) нової платформи, яка дає можливість будь-якому банку або фінансовій компанії світу створювати своє цифрове ядро та запускати електронні сервіси для клієнтів з використанням готових хмарних рішень.

Як зазначають у ПриватБанку, сьогодні банки в усьому світі стикаються з проблемою застарілих, аналогових і погано керованих ІТ-систем, що не дозволяють реалізувати сучасні цифрові сервіси. Corezoid Process Engine дає можливість банкам і фінансовим компаніям запускати цифрові сервіси за допомогою готових процесів або таких, що легко налаштовуються, з використанням десятків тисяч API зі світу FinTech. Це дозволяє банкам бути гнучкими в створенні нових продуктів і послуг, швидше адаптуватися до нових бізнес-моделей.

«На планеті понад 30 тисяч банків. Програмісти в цих банках роблять однакову роботу, створюючи 30 тисяч ідентичних інтернет-банків, P2Р-сервісів, мобільних банківських додатків тощо, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Багато зайвої роботи. 99% бізнес-операцій у банках так само стандартні продукти, як і пластикова картка. Ці операції має бути стандартизовано та перенесено в хмару».

Corezoid Process Engine допомагає банкам переглянути всі свої бізнес-операції як сукупність станів і процесів, створити цифрове ядро ​​та забезпечити дискретні, у реальному часі бізнес-процеси. Переведення в цифровий формат аналогових банківських операцій дає можливість банкам значно прискорити процес опрацювання операцій, керування в режимі реального часу, аналізу та прогнозування напрямку розвитку бізнесу.

ПриватБанк сьогодні забезпечує свій упевнений розвиток за допомогою більше ніж 80 000 процесів, запущених у хмарі Сorezoid. Платформа Сorezoid також стала базою для впровадження Western Union онлайн-сервісу грошових переказів в Україні, здійсненого у співпраці з ПриватБанком.

«Україна є важливим ринком для Western Union, і ми раді оголосити про запуск нових цифрових послуг у співпраці з ПриватБанком і використовувати його досвід у цій галузі. Запуск онлайн-сервісів в Україні відповідає нашій глобальній стратегії зростання, що створить додаткові можливості для споживачів і бізнесу», – говорить Моллі Ши, старший віце-президент Western Union Digital.

«Сorezoid дозволив нам кардинально змінити керування внутрішніми бізнес-процесами, – заявив Олександр Дубілет, голова правління ПриватБанку. – Буквально протягом кількох тижнів – а іноді й за кілька днів – ми можемо забезпечити реалізацію нових сервісів від ідеї до практичного втілення».

«Corezoid Process Engine в хмарі AWS демонструє, що маневреність та інноваційність є важливими важелями для банків у запуску цифрових продуктів, – зазначив Nitin Gupta, керівник Worldwide Financial Services Partners, Amazon Web Services, Inc. – Використання хмарних технологій дозволяє банкам зосередитися на створенні додатків світового класу, використовуючи при цьому глобальний масштаб, високу ефективність витрат, а також високий рівень безпеки інфраструктури AWS. AWS дає ідеальні можливості фінансовим організаціям – від стартапів до найбільших світових банків – використовувати хмару для впровадження інновацій і прискорити швидкість виходу на ринок».

Для отримання додаткової інформації про Сorezoid відвідайте www.corezoid.com

Просмотров: 6430  ·  Комментариев: 0

Кто сейчас онлайн

Пользователи: Bing [Bot], Google [Bot]


cron
Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.