Блоги житомирян


Статистика
1197Всего записей
376Всего комментариев

Поиск в блогах


Рівненський фрилансер отримав MacBook Pro за cashless

Meri Press  ·  23 фев 17, 17:28
Фрилансер Іван Тибель з Рівного отримав сучасний MacBook Pro від MаstеrCard і ПриватБанку. Він став переможцем акції для українських фрилансерів та ІТ-спеціалістів, які отримували платежі на картку ПриватБанку MasterCard та використовували її для оплати покупок і послуг.

Учасники акції мали можливість отримати у винагороду новий MacBook Pro та один із п’яти iPhone 7.

«Клієнти, які працюють фрилансерами на ринку ІТ, отримують персональні умови обслуговування від ПриватБанку, – зазначає керівник напрямку «Платежі та перекази» Олексій Путятін. – Відкриття та обслуговування валютних рахунків у ПриватБанку – безкоштовно. Інтернет-банк Приват24 ідеально підходить для фрилансерів, які вважають за краще працювати, не прив’язуючи себе до фізичного робочого місця чи офісу».

Фрилансери можуть отримати в банку найсучасніші технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі керування валютними зарахуваннями з-за кордону від таких фриланс-бірж, як Upwork , Freelancer, Freelancehunt, Envato Studio, Apple, GOOGLE, Fiverr, PeoplePerHour, FACEBOOK, GETTY IMAGES та багатьох інших міжнародних компаній, українських партнерів. Також сьогодні банк об’єднує зусилля з міжнародними компаніями, щоб істотно скоротити витрати фрилансерів на отримання платежів.

За оцінками спеціалістів, потенціал ринку фрилансу в Україні в найближчі роки дозволить забезпечити роботою або додатковим доходом роялті півмільйона висококласних фахівців ІТ-ринку та інших сфер бізнесу. Спеціальна лінія підтримки для фрилансерів – е-mail: freelancer@privatbank.ua, тел. (092) 900 00 04.

Про Mastercard
Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com – міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою у світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в понад 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність (купівлі, подорожі, ведення бізнесу, керування фінансами) більш простою, безпечною й ефективною для кожного. Стежте за нами в соціальній мережі Twitter @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.
Просмотров: 11409  ·  Комментариев: 0

У ПриватБанку можна оформити депозит на дитину

Meri Press  ·  23 фев 17, 17:18
Житомирські батьки вже сьогодні можуть попіклуватись про майбутнє своїх дітей і оформити депозит у ПриватБанку на ім’я свого чада.

“Накопичити кошти на навчання, зібрати капітал дитині для старту власної справи, коли вона подорослішає, - це далеко не всі можливості, що доступні клієнтам, які відкривають вклад на дитину” - зазначив керівник напрямку збереження Житомирського РУ ПриватБанку Віталій Човнюк.

Депозит можуть відкрити батьки на ім'я своєї дитини, віком до 16 років. Як оформити такий вклад?

Батькам разом з дитиною необхідно звернутись у будь-яке з 59 відділень ПриватБанку на Житомирщині, взявши із собою свідоцтво про народження.

За цією технологією можна відкрити на дитину будь-який із видів депозиту у ПриватБанку.

Вклади на ім'я дитини оформлюються тільки з внесенням коштів готівкою та капіталізацією відсотків. Батьки можуть оформляти на ім'я своїх дітей вклади як в гривні, так і в іноземній валюті. Депозитний договір за вкладом на ім'я дитини підписує один з батьків.

Дитина матиме доступ до вкладу після 16 років, до 16 років вклад доступний лише її батькам.

Після оформлення депозиту надалі поповнювати такий вклад можуть батьки.

Депозит на дитину може бути строковим, а також є змога оформити з можливістю розірвання договору в будь-який момент. При цьому звісно банк поверне батькам ті кошти, які вже накопичились.

На Житомирщині лише за січень 2017 року було оформлено близько 100 вкладів саме на дітей. Загалом за першим місяць нового року в області 629 нових вкладників ПриватБанку розмістили на депозит 25 млн грн.
Просмотров: 11232  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк налаштував трамваї та тролейбуси Львова на безготівку

Meri Press  ·  23 фев 17, 17:07
З 16 лютого жителі Львова зможуть їздити в трамваях і тролейбусах без паперових квитків та оплачувати проїзд смартфоном. Як повідомили у Львівській міськраді, технологія оплати проїзду через Приват24 і спеціальний QR-код тепер працює в усіх міських маршрутах трамваїв і тролейбусів.

«Програма успішно пройшла тестовий період. Протягом двох тижнів безконтактним способом оплати користувалися пасажири на маршрутах трамваїв № 8, № 3, № 5 і № 2, а також тролейбуса № 13», – розповіли в ЛКП «Львівелектротранс».

Щоб оплатити проїзд, треба лише завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостирувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру.

«Львів став першим містом в Україні, де впроваджено безготівкову систему розрахунку в електротранспорті, розроблену «Львівелектротрансом» у співпраці з ПриватБанком, – зазначає керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. – Значна перевага цієї технології в тому, що вона не вимагає величезних витрат на інфраструктуру й модернізацію міського транспорту».

Нову технологію електронного квитка в громадському транспорті може бути запущено в будь-якому українському місті за один-два дні, оскільки вона не вимагає установки додаткового обладнання для зчитування карток або верифікації пасажирів. Міському транспортному підприємству досить розмістити стикери з QR-кодом у салоні або на зупинках транспорту та провести тренінги для контролерів щодо використання нового виду квитків.
Просмотров: 11808  ·  Комментариев: 0

Екскурсії у колл-центр ПриватБанку

Meri Press  ·  23 фев 17, 16:52
Житомирські школярі побували на екскурсії у колл-центрі ПриватБанку. Побачити, як працюють оператори контактного центру, і спробувати самостійно приймати змодельовані дзвінки мали змогу 30 юніорів Житомирської школи №19.

“Поки інші чують у телефоні “Доброго дня! Вас вітає ПриватБанк. Чим можу бути Вам корисний?”, житомирські школярі спостерігають за роботою контакт-центру ПриватБанку із середини та самі пробують відповідати на тестові дзвінки з питаннями, які виникають у наших клієнтів. Учнів 19-ї школи, які завітали у колл-центр, розділили на дві команди. Їм не лише розповіли про колл-центр, банківські продукти й послуги, показали роботу операторів, а й дозволили відчути себе у ролі оператора”, - зазначила керівник напрямку ЮніорБанк у Житомирському РУ ПриватБанку Ірина Тарасюк.

За її словами, здобутий досвід під час екскурсії дає дітям нові корисні фінансові знання, підвищує самооцінку, допомагає набути навичок спілкування та вирішення різноманітних питань.

“Я у захваті від екскурсії, особливо від колективу контакт-центру. Багато цікавого дізналась. Для мене було відкриттям, скільки всього треба знати, щоб працювати оператором. Сподобалось, що сама могла відповісти клієнту, якого зображав працівник колл-центру”, - поділилась враженнями школярка Катя.

Учні інших житомирських шкіл, гімназій також можуть відвідати екскурсії у колл-центрі ПриватБанку. Для цього потрібно зателефонувати чи написати керівнику напрямку ЮніорБанк у Житомирському РУ ПриватБанку Ірині Тарасюк - (067) 289 96 58, zr260380tis@gmail.com

Нагадуємо, у Житомирі вже декілька місяців також працює квест-кімната “Загублені у банку”. Батьки юних житомирян мають змогу відволікти своїх дітей від комп’ютерних ігор і привчити їх до розвиваючих інтелектуальних розваг. Квест-кімната розташована у приміщенні Житомирського регіонального управління ПриватБанку за адресою вул. Перемоги, 99.

Для участі у квесті потрібно звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у батьків і карти ЮНІОРА у дітей.
Просмотров: 11979  ·  Комментариев: 0

Житомирські стоматологи можуть отримувати бонуси

Meri Press  ·  23 фев 17, 16:44
На початку лютого українці відзначають Міжнародний день стоматолога.

У різні історичні періоди зуби лікували розпеченим залізом, знімали біль місячним світлом, прикріплювали протези дротом, а в житомирських стоматологів є можливість купувати сучасну медичну техніку і при цьому отримувати приємний бонус.

Магазин “Стомат Плюс”, партнер ПриватБанку по програмі лояльності “Бонус Плюс”, пропонує широкий вибір стоматологічного медичного обладнання. Придбати гарнітури зубні (штучні зуби), зуботехнічні диски, індикатори карієсу з 1% бонусом можна за адресою вулиця Івана Кочерги, 2а, з 9 по 18 год.

Бонуси зараховуватимуться на клієнтську картку ПриватБанку, зокрема, на спеціальний бонусний рахунок. Розрахуватися накопиченими бонусами є можливість у всіх торгових точках-партнерах програми. Переглянути інформацію про “Бонус Плюс” можна на сайті bonus.pb.ua.

Доступний і спеціальний мобільний додаток “Бонус Плюс”. Там інформація про торгові точки, які є партнерами програми, їхні адреси та розташування на карті міста, а також розмір відсотку бонуса та залишок коштів на бонусному рахунку власника картки.

Сервіс “Бонус Плюс” діє у магазинах-партнерах ПриватБанку. Специфіка сервісу полягає в тому, що за кожну витрачену гривню на спеціальний бонусний рахунок партнер банку по програмі "Бонус Плюс" повертає клієнту від 1 до 20% від суми покупки.

На сайті “Бонус Плюс” можна підписатись на розсилку новин та оперативно дізнаватись про нові підключення та найкращі пропозиції у рамках програми лояльності.

Довідково
Стоматологічний бор винайшов у 1790 році Джон Грінвуд. Будучи дантистом Джорджа Вашингтона, він виготовив йому чотири знімних зубних протези, а з прядки своєї матері зробив першу ножну бормашину.
Перші стоматологічні установки нагадували гібрид ткацького верстата і сучасного крісла зубного лікаря. У такій установці були педалі, від яких йшов провід до бормашини: пацієнт крутить, бормашина працює, стоматолог свердлить хворий зуб.
Просмотров: 11321  ·  Комментариев: 0

Новоград-Волинський довірив ПриватБанку кошти

Meri Press  ·  23 фев 17, 12:35
На Житомирщині у 2017 році тимчасово вільні кошти Новоград-Волинського міського бюджету розмістять на депозит у ПриватБанку.

Таке рішення було прийнято під головуванням Новоград-Волинського міського голови на другому засіданні конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках в 2017 році.

Участь у конкурсі взяли три державні банки, однак за всіма критеріями першість дісталась ПриватБанку.

“Міністерство фінансів України та Національний банк України підтвердили, що ПАТ КБ «ПриватБанк» відповідає вимогам і критеріям визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.11 №6 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладених (депозитних) рахунках у банках”. Тож враховуючи те, що ПАТ КБ «ПриватБанк» запропонував найвищу ставку серед претендентів, його було визначено переможцем із розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2017 році”, - зазначили у відділі інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

Як повідомили в банку, згідно з умовами конкурсу ПриватБанк забезпечить вигідне і надійне розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів Новоград-Волинської міської ради в обсязі, визначеному самою міською радою.

Нагадаємо, ще на початку січня 2017 року одними з перших міст, які виявили бажання розмістити свої тимчасово вільні бюджетні кошти на депозитах у ПриватБанку, стали Чернігів і Черкаси. В обсязі понад 300 млн грн відкрила депозит у ПриватБанку Чернігівська міська рада і понад 100 млн грн - Черкаська міська рада.
Просмотров: 11416  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк буде видавати «теплі» кредити

Meri Press  ·  23 фев 17, 12:11
ПриватБанк запускає нову технологію видачі кредитів на впровадження енергоефективних заходів, або «теплих» кредитів, що дозволить оформляти їх через Інтернет без необхідності надання паперових документів і довідок. Про це повідомив перший заступник голови правління банку Олег Сергеєв. За його словами, вибрати та купити енергоефективні товари можна буде в тисяч перевірених постачальників на ПриватМаркеті, а оплатити покупки – за допомогою безпроцентної розстрочки «Оплата частинами» з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.

«Наша технологія надання «теплих» кредитів є не лише зручною та вигідною, але й максимально енергоефективною за рахунок економії паперу, часу та палива на поїздках клієнтів у банк, – зазначив Олег Сергеєв. – Банк забезпечує безвідсоткове кредитування та виплату компенсації частини кредиту, а найголовніше – гарантує виконання зобов’язань постачальників товарів і найвигідніші на ринку ціни на енергоефективну продукцію».

Згідно з рішенням уряду ПриватБанк став учасником програми «теплих» кредитів, що буде діяти й у 2017 році. Підписання угоди про співпрацю між Держенергоефективністю та ПриватБанком відбудеться наступного тижня. У рамках програми фінансування проектів енергоефективності становитиме 400 млн грн.

«Підключення потужного банку з новітніми технологіями посилить конкуренцію в банківському секторі, що дозволить здешевити вартість кредитів для домогосподарств і ОСББ та залучити більшу кількість учасників», – заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб для індивідуального утеплення житла, 40% – для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій – від 40% до 70%).
Просмотров: 12204  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк допоможе з електронною декларацією

Meri Press  ·  23 фев 17, 12:03
Житомирські державні службовці можуть швидко та правильно заповнити декларації про доходи в електронному форматі за допомогою сервісу ПриватБанку.

З 1 січня 2017 року розпочалась друга хвиля електронного декларування, яка триватиме до 31 березня 2017 року включно. Вона охоплює всіх без винятку осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняних до них для цілей Закону України “Про запобігання корупції” посадових осіб, юридичних осіб публічного права.

Як повідомили у банку, перш за все ПриватБанк готовий надати держслужбовцям сервіс “Електронно-цифровий підпис” (ЕЦП), за допомогою якого можна подати електронну декларацію про доходи. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > “Бізнес” > “Замовити, додати сертифікат”.

Також держслужбовцям ПриватБанк надає послугу формування спеціальних інформаційних виписок в електронному форматі через Приват24. За допомогою цього сервісу в два кліки можна отримати необхідні для внесення в декларацію даних про доходи та витрати за рахунками, які відкрито в банку.

“Отримати необхідну інформацію для заповнення декларації можна з дому або офісу, витративши на це кілька хвилин, – говорить заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Давидюк. – Звичайно, усі дані передаються в зашифрованому вигляді і не розголошуються. З сервісом “ЕЦП” можна уникнути довгих черг, витрачених нервів і часу, а також відмовитись від паперової тяганини”.

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню “Усі послуги” > “Послуги” > “Створити довідку”.

На інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції, за січень 2017 року подано: 8021 щорічну декларацію, 2965 виправлених декларацій, 2003 декларації перед звільненням, 937 декларацій після звільнення, 6133 декларації кандидатів на посаду, 610 повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» з 2017 року значно збільшується коло громадян України, які подаватимуть свою електронну декларацію. Прогнозується, що кількість нових декларантів зросте більше ніж на 700 тис. осіб.
Просмотров: 12002  ·  Комментариев: 0

Українські студенти мріють працювати в ПриватБанку

Meri Press  ·  23 фев 17, 11:29
Студенти українських вишів четвертий рік поспіль визнають ПриватБанк найкращим роботодавцем серед вітчизняних банків. Про це свідчать результати щорічного дослідження «Найкращий роботодавець», яке проводить в Україні міжнародна аудиторська компанія EY. Серед професійних шукачів банківських вакансій, за підсумками дослідження 2016 року, ПриватБанк посів друге місце.

«Робота в нашому банку – це можливість стрімкого кар’єрного зростання, у нас талановиті студенти швидко стають керівниками проектів, менеджерами, – говорить керівник напрямку «Трудові ресурси» ПриватБанку Ольга Хлиніна. – Досвід роботи в одному з найбільш сучасних і технологічних банків Східної Європи – це гарантія успішної кар’єри не тільки в банківській сфері».

Як зазначають у банку, сьогодні кожен третій новий співробітник ПриватБанку – це студент або випускник вишу, і щороку кількість працевлаштованих студентів зростає, адже в банку можна пройти онлайн-практику.

Онлайн-практику в банку можуть проходити студенти не тільки фінансових та економічних спеціальностей, але й будь-яких інших. Для цього достатньо зареєструватися на сайті. Як зазначають банкіри, знання банківських послуг, сучасних фінансових інструментів і навички обслуговування клієнтів обов’язково стануть у пригоді не лише на роботі, але й у звичайному житті.

Після закінчення онлайн-практики всі студенти складають іспити та тести й отримують документи про проходження практики. А найкращі практиканти зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вишу.
Просмотров: 12880  ·  Комментариев: 0

Кожен четвертий українець збирає в «Скарбничку»

Meri Press  ·  20 фев 17, 15:56
На кінець січня 2017 року кількість користувачів сервісу накопичень ПриватБанку «Скарбничка» перевищила 9 млн осіб. Як повідомила прес-служба банку, фактично кожен четвертий житель України користується цим сервісом, щоб без зайвих зусиль накопичити гроші на свою мрію або інші цілі.

«У «Скарбнички» є корисна функція – можна зазначити мету накопичення та керувати нею, – говорить керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. – Згідно зі статистикою банку, найчастіше українці відкладають кошти на автомобілі, подорожі та житло, а найбільш цікавими темами накопичень у 2017 році стали «Квиток на Євробачення» та «Купити синочку велосипед».

«Скарбничка» – це сервіс ПриватБанку, що допомагає легко збирати гроші, відкладаючи кошти з кожного надходження на картку або з кожної витрати; округляючи суми купівель; відкладаючи дрібні гроші, що залишилися на картці після купівель, або перераховуючи певну суму раз на місяць (як на відео). На гроші в «Скарбничці» клієнт отримує такий самий дохід, як і за депозитами банку.

Підключити послугу накопичення «Скарбничка» можна будь-яким зручним способом: на сайті www.kopi.pb.ua, через мобільний додаток «Скарбничка» для Android та iPhone, в Інтернет-банку Приват24, через термінал самообслуговування або банкомат ПриватБанку, у відділенні банку, за номером 3700.
Просмотров: 13014  ·  Комментариев: 0

Участь ПриватБанку в Урядовій програмі з енергоефективності

Meri Press  ·  20 фев 17, 15:50
1 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з першим заступником Голови правління ПриватБанку Олегом Сергєєвим, з яким обговорив перспективи участі банку у різних проектах з енергоефективності та відновлюваної енергетики, зокрема у програмі «теплих» кредитів.
«Механізм співфінансування енергоефективних заходів, покладений в основу програми, виправдав себе і вже більше 215 тисяч українців змогли долучитися до енергозбереження та зменшити споживання енергоресурсів, скориставшись державною підтримкою, - повідомив Сергій Савчук, розповідаючи історію створення програми та хід її реалізації. – На сьогодні програма реалізується через три державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк. Водночас ми зацікавлені в тому, аби населення мало ще більше свободи вибору стосовно банку та м’яких умов отримання «теплих» кредитів».
За результатами нещодавнього засідання Урядового комітету з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ПриватБанк планується включити до переліку банків-партнерів програми «теплих» кредитів. Завдяки підключенню ще одного потужного банку з новітніми технологіями буде посилено конкуренцію у банківському секторі, що дасть змогу здешевити вартість кредитів для домогосподарств та ОСББ та залучити більшу кількість учасників.
У свою чергу, Олег Сергєєв запевнив у зацікавленості банку долучитися до програми «теплих» кредитів та повідомив про додаткові переваги банку. За його словами, сьогодні банк – це потужна фінансова установа з великою клієнтською базою. Серед сильних сторін банку – наявність низки дієвих інструментів, які допоможуть громадянам не лише легко та швидко отримати «теплі» кредити, а й ефективно запланувати та реалізувати заходи з енергоефективності. Як пояснив Олег Сергєєв, дієвий інструментарій видачі кредитів, оцінка ризиків, контроль цільового використання кредитних коштів, верифікація продавців обладнання, моніторинг ефективності виданих кредитів, створення веб-платформ, де клієнти можуть прорахувати свої витрати на енергоефективні проекти, знайти виробників та постачальників послуг, – це та багато іншого може запропонувати ПриватБанк учасникам програми «теплих» кредитів.
У ході розмови сторони розглянули особливості роботи банків з населенням та ОСББ, обговорили перспективи реалізації програми у 2017 році та необхідне для цього фінансування. Особливу увагу було приділено й іншим можливим напрямкам роботи ПриватБанку, зокрема, надання фінансування ЕСКО-компаніям на впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах та кредитування проектів з використанням відновлюваних джерел енергії.
За підсумками зустрічі сторони досягли згоди щодо необхідності попереднього узгодження умов роботи ПриватБанку в рамках Урядової програми з енергоефективності.
Просмотров: 1110  ·  Комментариев: 0

“Житомиртеплокомуненерго” рекомендує ПриватБанк

Meri Press  ·  20 фев 17, 15:36
У ПриватБанку житомиряни можуть сплачувати за опалення без комісії. КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради оприлюднило перелік установ, в яких житомиряни можуть заплатити за послуги централізованого опалення без комісії.

Серед декількох установ у списку зазначено і ПАТ КБ “ПриватБанк”. Відповідна інформація розміщена на сайті комунального підприємства.

Як повідомляють у КП “Житомиртеплокомуненерго”, з ПриватБанком укладений договір на приймання платежів за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, а це зменшує фінансове навантаження на населення, оскільки людям не треба сплачувати комісію ПриватБанку.

У свою чергу керівник напрямку масових платежів Житомирського РУ ПриватБанку Олександр Вербельчук, наголошує, що у Житомирі, крім послуг централізованого опалення, без комісій у ПриватБанку можна сплачувати і за послуги водоканалу та обленерго.

Нагадаємо, ще на початку осені напередодні нового опалювального сезону низка банків й інших установ підвищили комісії за оплату комунальних платежів. У ПриватБанку комісія залишилась незмінною і мінімальною.

“У ПриватБанку існує лише комісія за послуги газопостачання. Вона складає 3 гривні при сплаті через касу відділення, 2 гривні при сплаті в терміналі самообслуговування і 1 гривню - через Інтернет-банк Приват24. Однак, пенсіонери і тут мають пільгу. Щомісяця будь-які комунальні послуги в розмірі до 2000 гривень незалежно від каналу оплати у ПриватБанку пенсіонери можуть сплачувати безкоштовно”, - зазначає Олександр Вербельчук.
Звичайні платники теж можуть уникнути комісії при сплаті за газопостачення. Для цього лише треба підключити послугу “Регулярні платежі” у Приват24. Послуга дозволяє взагалі забути про клопіт сплачувати будь-які платежі. Банк буде це робити автоматично з картки, яку визначить клієнт. Послуга абсолютно безкоштовна.
Просмотров: 1071  ·  Комментариев: 0

У ПриватБанку на Житомирщині за рік продали 27 тисяч квитків

Meri Press  ·  03 фев 17, 12:16
27 тисяч залізничних квитків через ПриватБанк придбали мешканці Житомирщини протягом 2016 року.

«Житомиряни й мешканці області купували залізничні квитки цілодобово і навіть у святкові дні. З ПриватБанком це зручно, бо можна, не відвідуючи вокзали, без черг обрати вагон і зручні місця й одразу ж придбати квитки», - зазначив керівник бізнесу платежів і переказів Житомирського регіонального управління Приватбанку Олександр Вербельчук.

Крім того, можуть допомогти придбати квитки і працівники будь-якого із 59 відділень ПриватБанку на Житомирщині.

У ПриватБанку розкажуть клієнту про доступні варіанти у потрібному напрямку подорожі, допоможуть самостійно обрати будь-яке вільне місце у будь-якому вагоні, який до вподоби мандрівнику.

Важливою перевагою купівлі залізничних квитків через ПриватБанк є можливість вибору вільного місця в будь-якому вагоні потяга, у той час як у касах вокзалів квитки продаються тільки в міру формування кожного з вагонів.

Електронний квиток не обов’язково обмінювати на оригінальний паперовий квиток – під час посадки на потяг досить показати провідникові роздруківку електронного квитка з QR-кодом і спокійно подорожувати до бажаного міста.

Також залізничні квитки можна купити у терміналі самообслуговування ПриватБанку або на сайті bilet.pb.ua.

На сьогоднішній день на території Житомирської області доступно понад 400 терміналів, у яких є змога купити квиток цілодобово як за готівку, так і з пластикової картки.
Просмотров: 3795  ·  Комментариев: 0

На Житомирщині у ПриватБанку автомобілісти можуть оформити поліс

Meri Press  ·  03 фев 17, 12:08
Поліси обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) можна придбати в будь-якому відділенні ПриватБанку Житомирської області.

З кожним роком на дорогах України кількість автомобілів збільшується. У зв'язку з цим автолюбителів і водіїв-професіоналів законодавчо зобов'язали страхувати громадянську відповідальність на випадок дорожньо-транспортної пригоди. Ця страховка гарантує виплату компенсації в разі заподіяння шкоди майну або здоров'ю потерпілому в ДТП.

"На сьогоднішній день у відділеннях ПриватБанку пропонують поліси двох страхових компаній: СК "ТАС" і СК "Кредо". Хоча основна - СК “ТАС”, - розповідає керівник напрямку масових платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександр Вербельчук. - Продаж полісів ОСЦПВ - це крок назустріч нашим клієнтам. Адже кількість офісів і представництв страхових компаній досить обмежено, а відділення ПриватБанку є навіть у віддалених районах області. З огляду на те, що це обов'язковий вид страхування і водіння без поліса тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 850 грн, ми суттєво полегшуємо життя автомобілістам ".

Вартість страхового поліса залежить від типу транспортного засобу та об'єму двигуна, міста реєстрації. Страхова компанія надає пільгу до 50% вартості поліса для пенсіонерів, чорнобильців та людей з обмеженими можливостями. При продовженні поліса на наступний рік, знижка становить 10%. Поліс діє по всій території України протягом 12 місяців. Згідно із законом, у разі аварії, страхова компанія компенсує потерпілому збитки протягом 30 днів.

Як це працює?

Якщо власник поліса, в аварії або при інших обставинах, пошкодив чужу машину або заподіяв шкоду здоров'ю водія чи його пасажирам, то страхова компанія гарантовано виплатить компенсацію до 100 000 грн - якщо постраждало майно; до 200 000 грн - якщо постраждали люди.

Оформити поліс ОСЦПВ у 59 відділеннях ПриватБанку на Житомирщині можна всього за кілька хвилин. Оплатити послугу є змога банківською картою або готівкою.

Протягом останніх трьох місяців 2016 року клієнти ПриватБанку на Житомирщині придбали у відділеннях банку 2000 полісів ОСЦПВ.
Просмотров: 3782  ·  Комментариев: 0

Понад 10 млн грн заробітної плати авансував бюджетникам Житомира

Meri Press  ·  03 фев 17, 11:48
Щоб бюджетники отримували зарплату вчасно, ПриватБанк із власних коштів зараховує гроші на зарплатні картки своїх клієнтів. Авансування дозволяє бюджетним організаціям своєчасно виплачувати зарплату своїм працівникам, якщо гроші від держави надходять із запізненням. Для цього ПриватБанк за рахунок власних резервів зараховує кошти на карти клієнтів до надходження грошей від держказначейства.

Такий крок назустріч клієнтам ПриватБанк робить, розуміючи непросту ситуацію у країні. Коли через бюджетний дефіцит державні субвенції на зарплату педагогам, лікарям, правоохоронцям інколи затримуються на півтора-два тижні.

Лише протягом грудня 2016 року 24 бюджетні організації у Житомирській області скористались можливістю авансувати заробітну плату через ПриватБанк. Серед цих організацій - 15 дитячих навчальних закладів м. Житомира, співробітники яких отримали заробітну плату вчасно, незважаючи на затримки фінансування з держказначейства.

«ПриватБанк авансує бюджетників без будь-яких комісій. Це виключно прояв партнерських відносин. Об’єм авансування заробітної плати бюджетним організаціям України протягом грудня 2016 року склав понад 150 млн гривень. Ми і надалі будемо намагатись підтримувати бюджетників», - зазначив заступник директора - керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Давидюк.

На сьогоднішній день на Житомирщині ПриватБанк обслуговує 139 тисяч зарплатних карт. Для зручності клієнтів, ПриватБанк відмінив комісію при знятті готівки у банкоматах інших банків. Власники зарплатних і соціальних карток ПриватБанку можуть безкоштовно знімати готівку в банкоматі будь-якого українського банку.

Загалом на Житомирщині працює 59 відділень, понад 230 банкоматів і більш, ніж 400 терміналів самообслуговування ПриватБанку.
Просмотров: 3731  ·  Комментариев: 0

Корпоративні клієнти ПриватБанку можуть заробляти на депозитах

Meri Press  ·  03 фев 17, 11:34
ПриватБанк забезпечить корпоративним клієнтам можливість отримувати дохід за депозитами не тільки у робочі, а й у вихідні дні. Як повідомили в банку, корпоративні клієнти ПриватБанку можуть власноруч відкривати як термінові, так і поточні депозити через "Приват24 для бізнесу" цілодобово, навіть у суботу або неділю.

"Наприклад, якщо розмістити депозит у "Приват24 для бізнесу" в суботу, завдяки режиму обслуговування клієнтів 24/7/365 відсотки почнуть нараховуватися вже в неділю”, - відзначає керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу Приватбанку Олександр Ніколенко.

Розмістити депозит у ПриватБанку корпоративні клієнти можуть безпосередньо у "Приват24 для бізнесу". Для цього потрібно відкрити меню «Депозити» / «Відкрити депозит», вибрати валюту, вид депозиту, строк та натиснути «Оформити».
Просмотров: 5630  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк увійшов у рейтинг кращих світових операторів

Meri Press  ·  03 фев 17, 10:51
ПриватБанк визнаний кращим українським банком - оператором ринку валютообмінних операцій у рейтингу Best Foreign Exchange Providers 2017, який проводить американський журнал Global Finance. Як повідомили експерти видання, цю нагороду банк отримує вже 10 років поспіль - як визнання надійності банку та якості проведення розрахункових операцій.

“Банки, як і раніше, є основними постачальниками ліквідності на валютних ринках, - говорить Джозеф Д. Жиарпутто, видавець і президент Global Finance. - Банки також є цінними джерелами інформації та консультацій з валютних питань, зокрема для компаній, що працюють на ринках, що розвиваються, де існують постійно мінливі обмеження».

Переможцем глобального рейтингу операторів FOREX визнаний UBS. У Північній Америці кращим став банк Citi, в Азії DBS Bank, у Західній Європі UBS, а в Центральній і Східній Європі - Société Générale.
Просмотров: 5613  ·  Комментариев: 0

ПриватБанк починає виплати жертвам Голокосту

Meri Press  ·  03 фев 17, 10:42
ПриватБанк з 1 лютого починає виплати чергового траншу жертвам Голокосту (колишніх в'язнів концтаборів і тих, хто пережив німецьку окупацію). Як повідомили в банку, ПриватБанк почав здійснення таких виплат в грудні 2014 року і є єдиним банком-агентом, уповноваженим урядом Федеративної Республіки Німеччина виплачувати компенсації жертвам нацизму на території України в рамках компанії Claims Conference.

«Ми робимо все можливе, щоб одержувачі коштів відчували себе в банку максимально комфортно, а виплати були проведені в найкоротші терміни, - говорить керівник напряму «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. - Одержувачі виплат - люди похилого віку, тому технологія виплат побудована так, щоб отримання грошей в банку було максимально простим, зручним і комфортним. Всі виплати та інші операції в рамках цього проекту банк здійснює без комісій для одержувача».

ПриватБанк проводить подібні виплати вже більше 16 років. Всім одержувачам виплат ПриватБанк на пільгових умовах відкриває банківські карти в євро і здійснює зарахування коштів без комісій. Отримати кошти можна готівкою в будь-якому з відділень банку в містах і районах України. Для отримання компенсації достатньо пред'явити паспорт. Більшість відділень ПриватБанку обслуговують клієнтів і в суботу.

Детальну інформацію про порядок виплат компенсацій можна отримати, зателефонувавши на виділену телефонну лінію за номером +380929000004 або написати на електронну поштову скриньку для звернень клієнтів - swift@privatbank.ua.
Просмотров: 3903  ·  Комментариев: 0

Кар'єра операторів колл-центру ПриватБанку

Meri Press  ·  03 фев 17, 10:32
Ввічливість, наявність англомовних операторів, знання продуктів і послуг, оперативна допомога й навчання клієнтів - таким колл-центри вже не дивують. Контактний центр ПриватБанку не лише дотримується всіх стандартів у роботі, а й готує висококваліфікованих кадрів для роботи у банку.

Щомісяця один оператор колл-центру, який протягом тривалого часу показує найліпші результати, за бажанням переходить працювати у відділення банку.

За словами керівника житомирського контактного центру Аліси Лисюк, обмежень по віку операторів у колл-центрі ПриватБанку немає, однак найчастіше виявляють бажання працювати операторами саме студенти й випускники ВУЗів. Для молодих людей навчання й перспектива кар’єрного росту є дуже важливою складовою у роботі.

“У першу чергу контактний центр створений для допомоги клієнтам. По-друге, набираючи людей на роботу, ми розповідаємо їм про всі банківські продукти і в подальшому оператори можуть переходити працювати та розвиватись у відділення банку. Понад 120 операторів колл-центрів ПриватБанку по всій Україні за рік "виросли" до працівників відділень. Нині вже двоє колишніх працівників і Житомирського регіонального підрозділу контакт-центру продовжили свою кар’єру у відділеннях банку. Переконана, що досвід роботи у колл-центрі, база знань, професійність і цілеспрямованість дозволять таким працівникам і надалі розвиватись у банківській сфері та сприяти зміцненню економіки України”, - зазначила Аліса Лисюк.

Чому оператор колл-центру кращий кандидат для роботи у відділенні?

1. Розвинуті навики soft-skills - робота із запереченнями і конфліктними клієнтами, клієнтоорієнтованість, стресостійкість і т.д.

2. Має високий рівень підготовки (знання продуктів і послуг банку, навики володіння ПК) за рахунок проходження підготовки і безперервного навчання.

3. Знає і дотримується корпоративної етики банку, проявляє лояльність по відношенню до роботодавця. Оператор звик до виконання заходів регулярного менеджменту.

Нагадаємо, щоб дізнатись баланс за картками, поточний курс валют, здійснити платежі, придбати квитки, заблокувати чи розблокувати банківські картки й з інших питань житомиряни можуть звертатись за безкоштовним номером клієнтської підтримки 3700.
Просмотров: 3916  ·  Комментариев: 0

На Житомирщині люди страхуються від нещасних випадків

Meri Press  ·  03 фев 17, 10:25
40 тисяч мешканців Житомирської області за рік оформили страховку від нещасних випадків в ПриватБанку і убезпечили себе навіть від капризів погоди.

Особливо травмонебезпечним періодом для мешканців Житомира та області є зима, коли ризик отримати травму зростає в декілька разів у зв’язку зі слизькими дорогами і борульками. Цьогоріч зима почала себе проявляти хуртовинами і морозами. ПриватБанк пропонує просте та ефективне рішення - страхування.

Не обов’язково витрачати великі кошти для того, щоб застрахувати себе, свою родину та близьких. Із страховкою “Захист на кожен день” від ПриватБанку можна сплачувати щомісяця лише мінімально 20 грн, а у разі ушкодження - отримати виплату до 50 тисяч грн.

Крім цього, можна оформити страховку і на більшу суму. Вносячи кожен місяць по 50 грн, клієнт має змогу отримати страхову виплату до 125 тисяч грн, а вносячи по 100 грн, страхова виплата становить до 250 тисяч грн.
Для оформлення страховки потрібно звернутись у будь-яке із 59 відділень ПриватБанку в Житомирській області або подати заявку самостійно на сайті privatbank.ua чи в системі Приват24.

Страховка діє рік по всьому світу, а виплата грошової компенсації здійснюється протягом одного дня.

Як засвідчує практика, у разі ушкодження застрахований постраждалий не тільки забезпечує собі кошти на оплату медичних послуг, а й отримує вагому фінансову підтримку на період тимчасової недієздатності.

Проект здійснюється партнером ПриватБанку – страховою компанією «Кредо».
Просмотров: 3568  ·  Комментариев: 0

Кто сейчас онлайн

Пользователи: Google [Bot]


Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.